Paulina Skrabytė per naktį tapo „Tik Tok“ žvaigžde: veido atspaudus sniege peržiūrėjo milijonai

Paulina Skrabytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-15 14:06
Radijo stoties „Radiocentras“ socialinių tinklų ekspertė ir laidos „Vakarop su Vyteniu“ rubrikos „Kas nutiko“ apžvalgininkė Paulina Skrabytė per naktį tapo... „Tik Tok“ platformos žvaigžde.

Ne kartą pripažinimo muzikoje sulaukusi mergina kartu su savo pussesere vieną vakarą patalpino smagų vaizdo įrašą ir nieko nesitikėdamos nuėjo miegoti. Tačiau ryte nubudusios nelabai suprato kas vyksta. Per naktį vaizdo įrašas buvo peržiūras 500 tūkstančių kartų, per parą 10 milijonų kartų, o per kelias dienas jis pasiekė neįtikėtinus neįtikėtinus skaičius – 13,4 milijono peržiūrų, 1,6 mln. „like“ paspaudimų, 49,2 tūkstančius pasidalinimų ir beveik 25,9 tūkstančius komentarų, rašoma pranešime spaudai.

Paulinos vaizdo įrašas tapo vienu daugiausiai peržiūrėtų Lietuvos „Tik Tok“ istorijoje ir, neoficialiais duomenimis, per trumpiausią laiką surinkusiu tiek milijonų.

„Kartu su pussesere naršydamos pamatėme idėją, kaip įmanoma palikti savo antspaudą ant sniego, – prisiminė darbą radijuje su dainininkės karjera derinanti mergina. – Kai kilo pūga Palangoje, išėjome į lauką, susiradome didžiulę pusnį ir pabandėme padaryti savo veidų antspaudus. Buvo daug juoko, nes tie veidai atrodė ir juokingi, ir kraupūs. Viskas buvo tikroviška. Dantų, lūpų, nosies vaizdai atrodė lyg nulipdyti. Daugelis komentatorių sako, jog atvaizdai netikri, bet jeigu kiekvienas pasiruošęs šiek tiek pašalti ir tikrai atsakingai įspausti veidą į sniegą, pavyks kiekvienam bandančiam.“

Paulinos vaizdo įrašas:

Būtent klausimai apie tikrus ar netikrus veidų atvaizdus ir pasipylė komentarų sekcijoje. Projekto „Lietuvos balsas“ pusfinalio dalyvė ir buvusi Lietuvos atstovė „Vaikų Eurovizijoje“ juokiasi, kad tai tikrai nesudėtinga ir siūlo visiems pabandyti.

„Pirmas žingsnis būtų rasti tikrai gero sniego, sakyčiau, kad tik pas mus pajūryje jis toks, – sakė dvidešimtmetė. – Reikia švaraus sniego, nenumindžioto, lygaus. Reikia panardinti veidą į pusnį, o vėliau pašviesti su prožektoriumi ir pasižiūrėti, ar kiekviena veido detalė ryškiai matosi. O jeigu jau filmuosite vaizdo įrašą į „Tik Tok‘ą“, tai svarbu ant geriausio įrašo uždėti juokingą ir populiarų garsą, pridėti grotažymių ir įkelti į socialinius tinklus.“

Paulina Skrabytė su pussesere – abi nusifilmavo „Tik Tok“ video
Paulina Skrabytė su pussesere – abi nusifilmavo „Tik Tok“ video

„Žinojau, kad visa ši platforma yra įtraukusi daug jaunų žmonių visame pasaulyje, ten žmonės dalinasi smagiais vaizdo įrašais, naujausiomis tendencijomis, o man tai daugiau buvo vieta, kur galėjau komunikuoti su savo draugais, – pasakojo Paulina – Tiesa, „Tik Tok“ buvo ta platforma, su kuria iš visų socialinių tinklų buvau susipažinusi mažiausiai. Aš pati labiau naudoju „Instagram“ ir jo funkciją „reels“, tačiau „Tik Tok‘e“ paskyrą susikūriau pirmojo karantino pradžioje, tai yra beveik metai, kai jame esu ir aš.“

Šią platformą Paulina Skrabytė šiuo metu aktyviai naudoja ir savo darbe. Čia ji šiokiadieniais triskart per dieną pristato pačias karščiausias naujienas iš visų socialinių tinklų, stebi mūsų šalies ir užsienio įžymybių gyvenimą bei atrinkusi įdomiausias žinias perpasakoja jas laidos „Vakarop su Vyteniu“ klausytojams, rašoma pranešime spaudai. Šiomis dienomis jai tenka pasakoti ir apie savo žymųjį įrašą.

Paulina Skrabytė ir Vytenis Sinkevičius
Paulina Skrabytė ir Vytenis Sinkevičius

Paulina šypsosi ir pasakoja, kad šiuo metu neišnaudoti tokio pasisekimo būtų nuodėmė. Muzikinės karjeros ir darbo radijuje ji nežada atsisakyti, tačiau dažniau pažvelgs ir į kuriamus vaizdo įrašus.

„Mano auditorija paaugo daugiau nei 400 kartų. Aš turėjau tik 25 sekėjus, o dabar per 2 paras mane pradėjo sekti beveik 11 tūkstančių vartotojų, – kalbėjo mergina. – Tai didžiuliai skaičiai. Manau, kad nebandyti toliau kurti būtų nuodėmė, turiu sugalvoti kažką naujo. Niekada netikėjau, kad įmanoma išpopuliarėti tokioje didžiulėje platformoje per naktį. Bet dabar visos abejonės dingo. Noras ir toliau populiarinti savo vaizdo įrašą labai didžiulis. Ateityje tikrai mėginsiu kurti ir toliau. Kviečiu mane pasekti @skrabytee. Jau net gavau žinučių iš populiariausių vaizdo įrašų kanalų „Instagram‘e“, jie nori dalintis mano vaizdo įrašu su savo auditorijomis, kurias sudaro dešimtys milijonų sekėjų. Man labai smagu, kad vis daugiau pasaulio žmonių pamato šią mūsų kūrybą. Nemažai žmonių ir patys bando atkartoti, siunčia man savo vaizdo įrašus ir nuotraukas, tikiuosi, kad šią žiemą tai taps „trendu“. Dalis žmonių gyvenime nebuvo matę sniego, tai bus puiki proga ir susipažinti su Lietuva.“

Paulina Skrabytė
Paulina Skrabytė

Naujausi straipsniai