Paulina Paukštaitytė naujame vaizdo klipe atvėrė širdį: „Iš pradžių buvo baisu“

Paulina Paukštaitytė ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikos projektas „Sapiens Music“ pavasarį išlydėjo su Paulinos Paukštaitytės daina „Jei nebūtume susitikę“. Praėjusią savaitę jaunosios kartos atlikėja pristatė kitokią kūrinio versiją ir jai skirtą vaizdo klipą. Žmonės.lt mergina pasakoja apie savo patirtį, išduoda, kokios baimės ją kankino filmavimo metu ir kviečia išgirsti dainą.

„Daina „Jei nebūtume susitikę“ gimė karantino metu, kūrybinėje stovykloje, draugų aplinkoje. Norėjosi pasakyti didžiulį ačiū už tai, jog jie yra mano gyvenime. Būtent „Sapiens Music“ kanale galima išgirsti jautriausią šios dainos versiją be jokių filtrų“, – pasakoja Paulina. 

Paulina Paukštaitytė / Pauliaus Butkaus nuotr.

Video klipe jaunosios kartos atlikėja palieka žinutę „Bet susitikom“. Nėra sunku numanyti, ką tai reiškia.

„Noriu pasakyti, jog viskas pasikeičia į gyvenimą įsileidus vieną ar kitą žmogų. Kiekvienas susitikimas atneša mums ryšį, naujas patirtis, naujus išgyvenimus. Bendrystė ir draugystė man yra vertybė, būtent ši daina tai ir simbolizuoja“, – sako ji.

Savo daina Paulina trokšta paliesti tuos, kurie jai padėjo, išklausė, nušluostė ašarą, privertė garsiai juoktis.

Paulina Paukštaitytė / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Filmuotis iš labai arti buvo baisu, nes supratau, jog čia viskas matysis, menkiausia emocija, nesvarbu, kokia ji būtų. Tai buvo stiprus iššūkis“, – prisipažįsta ji.

Nauja patirtis su režsieriaus Sauliaus Baradinsko komanda Paulinai ypatinga savo tikrumu ir artumu.

„Nenuslėpiau savo jausmų, iš pradžių man buvo baisu atsiverti ir ta baimė tikrai matėsi, tačiau nepaisant visko, tai – viena geriausių patirčių mano gyvenime.

Nieko neliko, tik priimti save tokią, kokia esu, juk čia esu aš!

Paulina Paukštaitytė / Pauliaus Butkaus nuotr.

Kai prieš metus laiko, pamačiau Sapiens Music pirmuosius video, labai patiko šio projekto principas, pagalvojau, oho, kaip viskas tikra, kaip galime ne tik pamatyti atlikeją iš arti, bet ir jausti jo nuoširdumą per kurybą ir muziką. Ačiū už nepakartojamą patirtį“, – dėkoja Paulina.

Paulina Paukštaitytė – „Jei nebūtume susitikę“:

Paulina Paukštaitytė (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau