Pauliaus Bagdanavičiaus žmona Lina: „Kai esi šalia tokio vyro, natūralu, kad į tave žiūri“

Paulius Bagdanavičius su žmona Lina / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-06 20:26
Lina Bagdanavičienė (27) – pirmiausia mama, tada žmona, o galiausiai kūrėja. Meniškos sielos moteris savo vyrą „Lietuvos balso“ nugalėtoją Paulių Bagdanavičių palaiko visuomet ir sako, kad labiausiai jai patinka užimtos dienos: „Dabar svarbiausia dukrelė Paulina, tačiau nesu iš tų, kurios sėdi vietoje.“ Šįkart Lina – MIESTE.lt rubrikos apie žinomų žmonių antrąsias puses herojė.

Lina, kaip atrodo jūsų kasdienybė?

Keliuosi gana anksti, nes auginu pusantrų metų mažylę. Paulinai ruošiu pusryčius, kol vyras dar miega. Gimus vaikui viskas tikrai pasikeitė. Anksčiau bėgiojau, dažniau skaitydavau, vykdavau aplankyti draugų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ar dar neatsibodo sukiotis namuose tarp keturių sienų?

Nėra buvę, kad dvejus metus sėdėčiau namuose. Prieš tai daug dirbau, užsiėmiau įvairia veikla. Dukrelei atiduodu visą save ir tikrai nesiskundžiu, tik žinau, kad nesu iš tų žmonių, kurie ir vaikui paaugus liks namuose. Nenorėčiau per daug atitrūkti nuo socialinio gyvenimo. Buitis – ne man.

Jūsų dukrelei jau beveik dveji. Nesinori apsikeisti su vyru vietomis?

Ne. Palaikau Paulių, kadangi mano darbai jau kurį laiką sustoję. Beje, nėra taip, kad namuose pasilieku tik aš. Vyro dažnai paprašau pagalbos ir juo pasitikiu.

Tiesa, lankau sporto salę. Paulius pasilieka su dukra, kai noriu nueiti padailinti kūno linijų. Jeigu jis turi laiko, o aš reikalų – nekyla jokių problemų. Žinau, kad kitos mamos tėčiais nelabai pasitiki.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kaip manote, ar skiriasi žinomų ir nežinomų žmonių antrųjų pusių gyvenimas?

Skirtumas yra, bet manęs Pauliaus populiarumas niekada negąsdino. Susipažinome po muzikinio projekto, kai Paulius buvo labai populiarus. Vienintelis dalykas, kuris trikdė, – nesugebėjimas planuoti laiko. Prireikė kelių mėnesių, kol susitaikiau su mintimi, kad jei norėsiu būti su Pauliumi, turėsiu priprasti prie jo dienotvarkės. Savaitgaliai dažnai buvo skiriami ne man.

Dėl to nesipykome, bet dažnai ginčijomės, nes abu esame kieto charakterio. Būdama nėščia kartais jaučiausi suirzusi, nerimaudavau. Rašydavau vyrui žinutes, klausdama, kada grįš, kur yra. Vėliau susigyvenome, pripratome.

Lankėtės ne viename žvaigždžių vakarėlyje. Kokį įspūdį padarė pramogų pasaulio užkulisiai?

Labai gerą. Kol nesilaukiau, gaudavome įvairių kvietimų, vyras manęs klausdavo, ar eisime. Buvau „už“. Juk įdomu, smagu ir neįprasta. Tiesa, niekada neleisdavau, kad tai trukdytų mano kitai gyvenimo pusei, darbams.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Esate graži moteris. Ar per tuos vakarėlius pastebėjote, kad į jūsų pusę sminga kitų vyrų žvilgsniai?

Na... Taip. Tačiau jie buvo neįžūlūs, geranoriški. Sulaukdavau palaikymo ir padrąsinamų šypsenų. Kai esi šalia tokio vyro, natūralu, kad į tave žiūri.

Kurioje srityje norėtumėte dirbti paaugus dukrai? Ar grįšite prie ankstesnės veiklos?

Anksčiau, be darbo biure, man labai patiko piešti. Vieną dieną susimąsčiau: jei sekasi valdyti ranką ant popieriaus, galbūt galėčiau daryti ir gražų makiažą. Pabandžiau vienai draugei, kitai. Rezultatai džiugino ne tik mane, bet ir jas. Manau, paaugus dukrelei daugiau dėmesio skirsiu savo gebėjimų tobulinimui. Noriu lankyti makiažo kursus.

Romantišką Linos fotosesiją žiūrėkite portale MIESTE.lt

Naujausi straipsniai