Pauliaus Bagdanavičiaus dainų „Sostinės dienų“ koncerte klausėsi ir jo žmona Lina

Paulius Bagdanavičius su žmona Lina / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-05 20:57
Penktadienio vakarą miesto festivalio „Sostinės dienos“ proga Vilniaus Lukiškių aikštėje nuskambėjo buvusių LNK šou „Lietuvos balsas“ dalyvių koncertas, kurio pagrindine žvaigžde tapo netrukus į Didžiąją Britaniją studijuoti išvyksiantis Paulius Bagdanavičius.

Neseniai vedęs ir pirmagimio su žmona Lina laukiantis P.Bagdanavičius atliko gerbėjų pamiltas dainas, toje pačioje scenoje dainavo ir kiti „Lietuvos balso“ dalyviai: Gabrielius Vagelis, Gintarė Korsakaitė, Emilis Paškevičius, Gintė Sičiūnaitė, „Rollikai“ ir Milita Daikerytė. 

Koncertą vedė „Lietuvos balso“ reporteriai Šarūnas Kirdeikis ir Santa Audickaitė.

Praėjusio sezono „Lietuvos balso“ nugalėtojui P.Bagdanavičiui šis koncertas – vienas paskutiniųjų Lietuvoje iki išvykimo į Didžiąją Britaniją.

Nors metų pradžioje jis sakė nusprendęs mokslus užsienyje iškeisti į karjeros galimybes Lietuvoje, dainininkas priėmė ryžtingą sprendimą: svetur išvyks jau spalio 2-ąją. Klasikinio vokalo studijos Anglijoje tęsis devynis mėnesius. 

P.Bagdanavičiaus žmona Lina kartu su vyru į Angliją nevažiuos. „Jai iki dekretinių tenka dirbti“, – sakė Paulius. Tačiau atstumo jauna šeima nebijo. „Grįžinėsiu į Lietuvą – juk čia ir šeima, ir koncertai laukia“, – tikino.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai