Paul de Miko – apie prabėgusią vasarą, koks jis būna namuose ir nuovargį

Paul de Miko su drauge ir šuniu / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„Ši vasara man buvo labai darbinga ir intensyvi, su daug kelionių į pajūrį. Žinoma, dažniausiai į pajūrį važiuodavau ne dirbti, o šokti. Mes su draugų kompanija mėgstame vasarą įvairius festivalius, taigi ten lankydavomės vien dėl jų. Todėl pailsėti visai nepavyko. Juk buvimas vakarėliuose irgi vargina“, – kalbėdamas apie savo vasarą kaip visuomet šmaikštauja socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis, visiems geriau žinomas Paul de Miko vardu.

Žinomas vyras išgarsėjo internete dėl savo ciniškų ir kartais kandžių pasisakymų. Todėl paklausus, ar toks pats yra ir namuose, jis nevynioja žodžių į vatą: „Daug kam gali nuskambėti keistai, bet namuose esu toks pats, kokį mane matote ekrane.“

Paulius Mikolaitis-Paul de Miko ir jo mylimoji Gabrielė su Sushi / A.Kačerausko nuotr.

Pauliaus veidas puikiai žinomas ne tik interneto platybėse, projekto „Muzikinė kaukė“ gerbėjai jį puikiai prisimena sėdint komisijoje. Todėl nenuostabu, kad šiais metais sulaukęs skambučio tapti šou „Kaukės“ komisijos nariu jis nedvejojo:

„Pasakysiu paprastai – aš nemėgstu laužytis ir apsimetinėti. Jeigu kažko nenoriu, to ir nedarau. Mane sunku perkalbėti. Bet kai sulaukiau prodiuserių skambučio ir pasiūlymo, nedvejojau. Su šia kompanija turėjau labai geros patirties kitame projekte, taigi daug klausimų nekilo. Be to, kai sužinojau, kas su manimi bus komisijoje, buvo dar lengviau apsispręsti. Visus, išskyrus Rūtą Ščiogolevaitę, puikiai pažįstu ir gerai sutariu. O jeigu net nebūčiau jų pažinojęs, manau, kad esu komunikabilus žmogus ir galiu sutarti su labai daug skirtingų žmonių. Juk „Muzikinėje kaukėje“ susidraugavau ir su Vyteniu Pauliukaičiu, ir Inga Valinskiene“, – juokiasi vyras.

Socialinių tinklų žvaigždė sako, kad šis projektas labai skiriasi nuo kitų, nes komisija neturi griežtų taisyklių ar vertinimo kriterijų. Šou unikalumas yra tas, kad niekas nežino koks žinomas žmogus slepiasi po kaukėmis. Todėl tiek komisija, tiek žiūrovai gali vertinti tik patį personažą:

„Mane žmonės mato labai cinišką ir negailintį kritikos. Ateidamas galvojau, kad ir čia būsiu toks. Bet, mano nuostabai, tą kirvio vaidmenį labai greitai perėmė Robertas Kalinkinas, o aš tapau tokiu mediatoriumi tarp dviejų komisijos pusių. Tai man šita rolė labai tiko ir patiko.“

Trečiajame šou „Kaukės“ žiūrovų laukia dar daugiau įspūdingų kaukių, o tai reiškia ir dar daugiau įžymybių po jomis. Todėl laukdamas projekto starto Paulius šypsosi:

„Kai filmavome, mane labiausiai nustebino žmonės, kurie slėpėsi po kaukėmis. Todėl žiūrovams norėčiau palinkėti gerai pasukti galvas, nes, patikėkit, bus labai sunku atspėti. Aš pats kartais sunkiai tikėdavau tuo, ką matau. Projekto organizatoriai šiais metais pasistengė įkalbėti labai ryškias asmenybes. Dar noriu paprašyti, kad nerašytumėt man su klausimais – kas slepiasi po kauke, nes aš tikrai nepasakysiu!“

Nauja „Kaukių“ detektyvų komanda / LNK nuotr.

Kiekvieną sekmadienio vakarą su LNK šou „Kaukės” gerbėjais sveikinsis nauja komisija. Prie jau senbuvės komisijos narės, atlikėjos Monikos Liu prisijungs aktorius, režisierius, daininkas, tiesiog žmogumi orkestru pramintas Vidas Bareikis, atlikėja ir penkių vaikų mama Rūta Ščiogolevaitė, socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko ir mados guru, dizaineris Robertas Kalinkinas.

Naujas, neįtikėtinas ir galvas apsukantis LNK šou „Kaukės” sezonas” prasideda jau sekmadienį 19.30 val.

Skaitykite daugiau