„Patys pačiausi“ premjeros pažibos: Danguolė Stachura, Irena Matijošaitienė ir Inga Budrienė

Mantas Petruškevičius ir Danguolė Stachura / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-24 17:12
Ketvirtadienį TV3 televizijos eteryje – didžioji naujos, prabangios ryškiausių žvaigždžių gyvenimo būdo laidos „Patys pačiausi“ premjera. Pirmoje laidoje sužibės ne tik įspūdingai atrodysiantys vedėjai – Mantas Petruškevičius ir Asta Valentaitė, bet ir iškilmingų Lietuvos elito ponių apdovanojimų nominantės – Danguolė Stachura, Irena Matijošaitienė ir Inga Budrienė.

„Man patinka dėmesys ir nesiruošiu to slėpti. Malonu, kai sustabdžiusi policija padaro mažytę išimtį, kai lėktuve ar restorane gaunu geresnę vietą, ir visa tai tik todėl, kad esu žinoma“, – neslėps pretendentė į laidos „Patys pačiausi“ ryškiausios elito ponios titulą, galerijos savininkė ir nuolatinė renginių viešnia D.Stachura.                                    

Ji mėgaujasi savo gyvenimu: prabanga, dėmesiu, viešumu ir galimybe vilkėti garsiausių dizainerių kurtais drabužiais: „Mane labai dažnai puošia garsūs dizaineriai, man tai patinka ir tinka prie mano veido bei gyvenimo būdo.“

„Man prabanga – tai žinojimas, kad galiu daryti ką noriu ir kada noriu“, – prisipažins antroji pretendentė į ryškiausios elito damos titulą – milijonierė, verslininkė Irena Matijošaitienė.

Didžioji laidos „Patys pačiausi“ premjera su M.Petruškevičiumi ir A.Valentaite – jau rytoj 20.30 val. tik per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai