Patyrusi išdavystę Kylie Minogue jautė, kad nenori gyventi

Kylie Minogue / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-22 13:39
Nori padaryti gerai – imkis darbo pati! Kylie MINOGUE (49) taip ir pasielgė – pridėjo ranką prie kiekvienos iš dvylikos naujojo albumo „Golden“ dainų. Ir užbaigė juo vieną gyvenimo etapą.

Kaip ir žadėjo savo instagramo paskyroje, dainininkė į keturioliktąjį studijoje įrašytą albumą sudėjo „visą širdį ir sielą“. Procesas buvo sunkus, bet įdomus, ir Kylie patyrusi didelį malonumą. Kaip jau minėta, visas „Golden“ dainas kūrė pati – to nebuvo nuo „Impossible Princess“, 1997-ųjų albumo, laikų! Be to, „Golden“ įrašytas su nauja kompanija – „BMG Rights Management“: viena iš įtakingiausių muzikos srityje studijų sieja su šiuo darbu (albumas pasirodys balandžio 6-ąją) daug vilčių.

Publikos, išklausiusios porą muzikos rinkinį anonsuojančių singlų, nuomonės pasiskirstė – skeptikai dūsauja, kad Kylie, vienu metu vadinta Madonnos konkurente, švaisto talentą vidutinėms dainelėms ir kabinėjasi prie kantri estetikos kūrinyje „Dancing“ bei prie perdėto „Stop Me From Falling“ jausmingumo. O gerbėjai pasirengę kloti eurus už išskirtinę „Golden“ versiją su 16 dainų ir progą patekti į vieną iš penketo koncertų didžiųjų Europos miestų klubuose. Didelės gastrolės albumui paremti vyks rugsėjį ir spalį, bet pasirodymai klubuose – ypatingi, o ir Kylie žadėjo naują šou, kaip sakė pati – intymų ir linksmą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kalbėdama apie „Golden“, dainininkė pabrėžė vėl pajutusi impulsą pasakoti istorijas. Viena iš jų, be abejonės, – apie pačios andainykštį romaną, kuris, kaip ir ankstesni ryšiai su aktoriumi Olivier Martinezu (52) bei modeliu Andrésu Velencoso (40), baigėsi dramatiškomis skyrybomis. Kylie ir britų aktorius Joshua Sasse’as (30) dvejus metus buvo susižadėję, tačiau vedybas atidėliojo iki tos dienos, kai Australijoje bus įteisintos tos pačios lyties asmenų santuokos (jiedu – seksualinių mažumų teisių aktyvistai). Bet sužadėtuvės nutrūko anksčiau, nei Australijos parlamentas tokį leidimą davė, – Kylie aptiko, kad Joshua pernelyg šiltai bendrauja su jauna ispanų aktore Marta Milans ir po kelių konfliktų jį išprašė iš savo namų Vakarų Londone.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Mylimojo neištikimybė jos vos nepalaužė. Atlikėja prisipažino, kad „negalėjo nustoti verkusi“, ir jautė, jog organizmas nenori gyventi, iš streso ją tiesiog purtė, išblėso bet kokie norai, psichika atsisakė priimti tai, kas nutiko. O juk Kylie persirgusi krūties vėžiu, patyrusi operaciją, chemoterapijos seansus...

Darbas studijoje padėjo atgauti pasitikėjimą savimi. Taigi „Golden“ – dar ir psichoterapijos seansas, paskleistas dideliu tiražu ir įvairiomis laikmenomis (be skaitmeninio formato ir kompaktinio disko, bus ir vinilo plokštelė, ir net kasetė). Dainininkė, kuri per karjerą pardavė daugiau kaip 80 milijonų albumų kopijų ir kurios turtas vertinamas 57 milijonais eurų, gali sau leisti beveik viską. Net paversti pasaulį savo jausmų liudytoju. O ir publikos paramos nereikia nuvertinti – Kylie ne kartą dėkojo gerbėjams už meilę ir supratingumą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šiandien, praėjus lygiai metams po anų skyrybų, Minogue atrodo bei jaučiasi puikiai ir yra pasirengusi naujiems jausmams – ji visada pabrėžė esanti romantikė ir labai nori vėl pasijusti mylima. Ištekėti? Kas žino, juk ankstesniuose interviu praslydo mintis, esą neįsivaizduojanti, kad vieną dieną su kuo nors eis prie altoriaus. Santuokos klausimą turbūt komplikuoja ir tai, kad po ligos (dabar, žinoma, dar ir dėl amžiaus) Kylie negali turėti vaikų, – norėdama padaryti galą spekuliacijoms šia tema, ji pati apie tai prisipažino.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

„Be abejonės, norėčiau žinoti, koks tai jausmas... pažvelgti savo vaikui į akis. Bet likimas yra likimas. Meluočiau, jei sakyčiau, kad nė kiek dėl to nesigailiu, bet nemąstau apie tai kiekvieną akimirką. O ir ką galėčiau padaryti?.. Bet galbūt sutiksiu vyrą, kuris jau turės vaikų, ir galėsiu būti gera pamotė“, – svarstė ji.

Beje, neištikimasis sužadėtinis ir pats buvo nubaustas – išsiskyręs su Kylie, Sasse’as užmezgė audringą romaną su kolege Harriet Collings, susižadėjo ir labai greitai paskyrė vedybų datą. Tačiau vos ne vestuvių išvakarėse (santuoka jau buvo įtraukta į Šv. Lauryno bažnyčios Ladlou mieste skelbimus) Harriet jį paliko, nusprendusi, kad jie neskirti vienas kitam, ir apskritai nuo pažinties dienos Joshua labai pasikeitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai