Patyrę Lietuvos muzikantai subūrė naują grupę – „The PiXLS“: startuoja su nauja daina

Grupė „THE PiXLS“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-06 09:56
Pasauliui sustojus dėl pandemijos, muzikantai, įprastai dirbantys su garsiausiais Lietuvos atlikėjais, ėmėsi autorinės kūrybos. Naujai jų suburta grupė „THE PiXLS“ pasirodo su premjera. Šiandien jie klausytojams dovanoja savo kūrybos dainą „Running“.

„Per praėjusius metus, kai negalėjau koncertuoti, sukūriau nemažai dainų. Su publika noriu pasidalinti tomis, kurių pačiam norisi klausytis pakartotinai. Kūrinys „Running“ mūsų grupei ypatingas ir tuo, kad tai pirmasis kūrinys iš būsimo albumo“,- pristatydamas premjerą sako Mantvydas Sabaitis, grupės vokalistas.

Naujoji grupės daina kalba apie daugeliui pažįstamą jausmą – rutiną ir norą nuo jos pabėgti. Tai gali atrodyti lengva padaryti, kol supranti, kad bėgi ne nuo rutinos, bet nuo savęs. Šią dainos mintį papildo ir jai sukurtas vaizdo klipas, kuris parodo buvimą su savimi ir primena, kad esame tik dalis vieno gražaus paveikslo.

 

Grupė „THE PiXLS“
Grupė „THE PiXLS“

Vaizdo klipo kūrimas pareikalavo ypatingų pastangų iš visos grupės ir kartu dirbančios komandos. „Ieškojome vaizdingos vietos, kurioje būtų juntama ramybė. Vaizdingą vietą radome, bet ramybės joje nebuvo. Tai itin populiari pasivaikščiojimų vieta. Todėl teko į ją vykti naktį ir pradėti filmuoti kylant saulei. Tačiau vaizdas, kurį pavyko įamžinti tikrai to vertas“, – dalinasi įspūdžiais grupės nariai.

Pirmą kartą išgirsti kūrinį atliekamą gyvai ir palaikyti grupę bus galima „Novus“ muzikos inkubatoriaus rengiamame koncerte Rugpjūčio 17d. Vilniuje.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai