Patvirtinta: serialo „Seksas ir miestas“ tęsinys bus, neišvysime tik vienos herojės

Kristin Davis, Sarah Jessica Parker ir Cynthia Nixon filme „Seksas ir miestas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-11 15:01
Pirmadienį kultinio serialo „Seksas ir miestas“ gerbėjus pasiekė puikios žinios – bus filmuojamas jo tęsinys. Tiesa, vienos iš pagrindinių serialo veikėjų žiūrovai nebeišvys, praneša „The Guardian“.

Po 17 metų pertraukos serialas „Seksas ir miestas“ sugrįžta į TV ekranus. Žinią patvirtino kompanija „HBO Max“. 

Aktorės Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker ir Kristin Davis atliks visų pasaulio žiūrovų pamėgtų herojų Mirandos, Keri ir Šarlotės vaidmenis. Filmavimai numatyti šių metų pavasarį.

Kim Cattrall, anksčiau seriale kūrusios Samantos vaidmenį, žiūrovai neišvys. Tai užsienio žiniasklaidai pranešė serialo prodiuseris Michaelas Patrickas Kingas ir prie jo kūrybos  kartu dirbsiančios pragrindinės aktorės.

„HBO Max“ tęsinį apibūdino kaip naują  90-ųjų hitu tapusios istorijos skyrių. Planuojama gerbėjams pristatyti 10 naujų serijų.

Serialo „Seksas ir miestas“ garsioji herojų ketveriukė / „Scanpix“ nuotr.
Serialo „Seksas ir miestas“ garsioji herojų ketveriukė / „Scanpix“ nuotr.

Tarp Sarah Jessica-Parker ir Kim Cattral perbėgo juoda katė

Holivude draugiškos šypsenos neretai pridengia iššieptus dantis ar anaiptol ne draugiškus interesus, tačiau jei nesigilintume į tokius senus laikus, kai damos buvo visai jaunos ir filmavosi originaliame seriale, kuris buvo rodomas 1998–2004 metais, pamatytume, kad dar prieš dešimtmetį Sarah Jessica ir Kim Cattral demonstravo lojalumą viena kitai ir apskritai bandė neigti, jog filmavimo aikštelėje būta kokių rimtesnių nesklandumų, nei visiems kyla kasdieniame darbe. Juk serialui pasibaigus pagrindinių aktorių ketvertas (Kim, Sarah Jessica, Cynthia Nixon ir Kristin Davis) įstengė nusifilmuoti dar dviejuose to paties pavadinimo filmuose apie pagyvenusių merginų nuotykius Niujorke ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Kim Cattrall / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Kim Cattrall / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Paskui Cattrall skundėsi, kad „Sekso ir miesto“ gerbėjai, pasirengę žiūrėti ir klimaksinę juostos versiją, ėmė ją persekioti – pasipylė neigiami komentarai, esą ji serga žvaigždžių liga ir reikalauja neįmanomo. Ir apskritai dėl visko kaltos niekuomet jos nemėgusios kitos „Sekso ir miesto“ komandos narės, ypač Sarah Jessica Parker.

Visą rudenį damos lakstė po pokalbių šou ir aiškinosi, kuri blogesnė. Kim ištraukė seną kortą ir papasakojo apie nedraugiškus santykius serialo filmavimo aikštelėje: sakė, kad jos keturios nebuvo bičiulės – tik kolegės, nors anksčiau pati kalbėjo kitaip ir piktinosi gandais apie nesutarimus. Dar tikino nieko nereikalavusi nei iš Sarah Jessicos, nei iš studijos, tiesiog nebenorėjo grįžti prie seno darbo, kuris iš komedijos virto farsu.

Apskritai kalbama, jog priežasčių susipykti buvo daug, – per ilgus serialo filmavimo metus tarp Kim ir Sarah Jessicos neva kilo ne vienas konfliktas dėl statuso, pinigų ar net to, kiek nuogo kūno rodyti prieš kameras. Esą Parker buvo išsikovojusi, kad filmuodamasi daugiausia galėtų išsirengti iki liemenėlės, o Cattrall buvo verčiama rodytis nuoga „bet kokia pasitaikiusia proga“.

Naujausi straipsniai