Patvirtinta: bus kuriama nauja „Čarlio angelų“ versija, ją režisuos aktorė Elizabeth Banks

Elizabeth Banks ir „Čarlio angeluose“ 2000 m. vaidinusios Drew Barrymore, Cameron Diaz ir Lucy Liu / „Scanpix“ ir „Columbia Pictures“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-17 17:50
Šią savaitę oficialiai patvirtinta, kad bus kuriama nauja kultinių „Čarlio angelų“ („Charlie's Angels“) kino versija.

Jau kurį laiką sklandė gandai apie „Čarlio angelų“ sugrąžinimą į didžiuosius ekranus, o su šiuo projektu buvo siejama režisierės kėdėje vis dažniau atsidurianti aktorė Elizabeth Banks (42 m.).

Šią savaitę „CinemaCon“ renginyje kino studija „Sony“ patvirtino šiuos gandus, tačiau daugiau detalių, įskaitant ir orientacinę datą, kada galima tikėtis sulaukti filmo, kol kas neišdavė.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Jau 18 metų Holivude vaidinančios Elizabeth Banks didysis režisūrinis debiutas įvyko pernai, kai kino teatrus pasiekė antroji populiarios muzikinės komedijos „Aukšta klasė“ („Pitch Perfect 2“) dalis (abiejose dalyse vaidino ir ji pati). Aktorės darbu kino studija „Universal Pictures“ liko patenkinta ir pasiūlė jai režisuoti ir trečiąją dalį, kuri pasirodys 2017-aisiais.

Žmonės.lt primena, kad pirmą kartą į didžiuosius ekranus populiarus 1976–1981 metais rodytas televizijos serialas buvo perkeltas 2000-aisiais, tuomet pagrindinius vaidmenis atliko aktorės Cameron Diaz, Drew Barrymore ir Lucy Liu. Po trejų metų pasirodė antroji dalis „Griausmingi Čarlio Angelai“ („Charlie's Angels: Full Throttle“).

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai