Filmas „Pats sau milijonierius“ muša rekordus: vos per tris dienas uždirbo ketvirtį milijono pajamų

T. Vidmanto komedijos „Pats sau milijonierius“ premjera: pagrindinį vaidmenį atlikęs Audrius Bružas ir Tadas Vidmantas su žmona / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-25 15:58
Vos prieš keletą dienų, spalio 18-ąją, kino teatruose pradėtas rodyti naujausias Tado Vidmanto filmas „Pats sau milijonierius“ jau muša rekordus. Vos per pirmąjį rodymo savaitgalį (penktadienį, šeštadienį, sekmadienį) šis filmas jau uždirbo 279 189 tūkst. eurų pajamų.

Lietuvišką komediją savaitgalį pamatė beveik 50 tūkst. žiūrovų – 46 750, praneša „Lietuvos kino centras“. Antroje vietoje liko visame pasaulyje plačiai aptarinėjamas „Džokeris“. 

„Tai yra mano penktas ir paskutinis filmas. Prieš atostogas. Kas bus filme – pamatysite. Pasakysiu, ko jame nebus – kvietėme save suvaidinti Karoliną Meschino, tačiau ji atsisakė, nes nenorėjo iš savęs daryti durnės. Kvietėme vaidinti Monika Pundziūtę, tačiau jai būti savimi neleido vadybininkai. Kvietėme ir Mantą Stonkų, tačiau jis pramiegojo, todėl taip ir liks nenusiflmavęs nė vienoje geroje komedijoje“, – juokavo Tadas Vidmantas. Filmo režisierius padėkojo visai kūrybinei komandai ir prisipažino, kad šie jam per trumpą laiką tapo kaip tikra šeima.

Pagrindinis šios juostos herojus, trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys (akt. A. Bružas), kartu su savo sužadėtine Laurita ir jos kiauksinčiu madingu šuneliu Gučiu gyvena Kaune. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kripto valiutų „fermą“ bei sportinį „Lamborghini“ automobilį. Neverta net sakyti, kad Donatui įvaizdis – svarbiausias dalykas gyvenime. Būtent dėl to Donato ir Lauritos veiduose nuolat spindi šypsenos... Bet tik tol, kol įjungtos telefonų kameros. Visgi viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Donatas sulaukia tėvo skambučio.

„Pats sau milijonierius“ – tai jau penktoji T. Vidmanto komedija. Į populiariausią visų laikų lietuvišką komediją „Trys milijonai eurų“ pritraukęs beveik 250 tūkst. žiūrovų,  šį kartą režisierius kviečia į naują nutrūktgalvišką nuotykį – istoriją, kupiną juokingų nesusipratimų, pikantiškų paslapčių, taiklaus humoro ir nuginkluojančio nuoširdumo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai