„Patruliui“ Algiui Radzevičiui – šokas: „Nežinau, kaip įveikti sūnaus baimę“

Algirdas ir Milisandra Radzevičiai / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius – neviltyje. Supratęs, kad jam teks tapti tikru psichologu ir vos per porą dienų išvaduoti aštuonmetį sūnų Roką nuo paniškų baimių gniaužtų, žinomas vyras griebėsi už galvos.

Dainininkas prisipažino patyręs šoką ir net nenutuokiantis, nuo ko pradėti. O pradėti teks, nes viską fiksuos kameros, o visa Lietuva Algio iššūkius stebės projekte „Tėtis namuose“ nuo šio pirmadienio.

Mylimajai Milisandrai iškeliavus atostogų, Algis patyrė tai, ką kasdien patiria visos namų šeimininkės. Ūkio darbai, maisto ruoša, namų blizginimas griuvo ant jo pečių. Dainininkas nusivarė nuo kojų, skalbdamas visas namuose kabančias užuolaidas, valydamas ne vieną kilogramą sveriančius kilimus ir net darinėdamas žuvį pietums.

Milisandra Radzevičienė / TV3 nuotr.

Tačiau žinomas vyras nė negalėjo pagalvoti, kad tikrieji iššūkiai – dar tik prieš akis. „Kai pamačiau specialias projekto užduotis, mane apėmė šokas. Buvau pasiruošęs viskam, bet išvydęs tą sąrašą supratau, kad labai stipriai klydau. Net neįsivaizduoju, kaip viską reikės padaryti. Suprantu, jeigu žmona būtų iškeliavusi ne savaitei, o kokiam mėnesiui, tuomet viskas gal ir būtų įkandama, o dabar nemanau, kad tai įmanoma“, – atsidusdamas svarstė Algis.

Viena pagrindinių ir labiausiai žvaigždę sukrėtusių užduočių – išmokyti aštuonmetį sūnų Roką plaukti. Viskas gal ir nebūtų taip sudėtinga, jeigu ne paniška Roko baimė vandeniui. Algirdas sako, kad jau nekartą norėjo išmokyti vaiką plaukti, tačiau visos pastangos buvo bergždžios ir pasibaigdavo pliuškenimusi iki kelių esančiame gylyje.

„Aš labai bijau, kad paskęst galiu, visuomet į vandenį einu daugiausiai iki pusės. Mosikuoju rankomis kaip šuo, bandydamas ką nors apdraskyti, bet man vis tiek nieko neišeina“, – laidoje „Tėtis namuose“ šįvakar nusiminęs prisipažins Rokas.

Didžiulį fizinį nuovargį jaučiantis Algis supranta, kad nuo šiol teks būti dar kantresniu ir pasitelkti visą arsenalą psichologinių žinių. Susidoroti su specialiomis užduotimis jis turės vos kelias dienas. Viskas privalo būti padaryta iki mamos sugrįžimo. Tik tokiu atveju žinomas vyras šeimai uždirbs tūkstantį eurų.

O kur dar likusios trys užduotys, kurios iš buvusio policininko išspaus paskutinius kantrybės lašus. Patrulis kaip įmanydamas stengsis nustebinti žmoną ir įrodyti visai Lietuvai, ko yra vertas. Ar jam pavyks? 

Mažojo Roko akistata su baimėmis, Algio neviltis, kariaujant su pagrindinėmis projekto užduotimis ir atvira jo žmonos Milisandros išpažintis apie santuokos ypatybes visų laukia pirmadienio vakarą 20.00 val. per TV3.

Milisandra Radzevičienė / TV3 nuotr.
Skaitykite daugiau