„Patruliai“ pristato dainą iš pajūrio: tiki, kad ji skambės karščiausiuose vasaros vakarėliuose

Algirdas ir Milisandra Radzevičiai ir Juozas Butnorius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-14 12:22
Dueto „Patruliai“ nariai Algirdas Radzevičius ir Juozas Butnorius vasarą pradeda nuo naujos dainos „Meilės vandenynas“ ir pajūryje nufilmuoto smagaus vaizdo klipo. Kūrinyje per kraštus taškosi gera nuotaika, kuri puikiai tiks karštojo sezono vakarėliams.

„Nuostabu, kad gyvenimas vėl įsibėgėja, – sako A. Radzevičius. – Staigiai atšilo oras, žmonės atsigavo, pajūrys vėl pilnas gyvybės. Juozas su šeima Klaipėdoje gyvena nuolat. Šią vasarą ir mes nusprendėme trims mėnesiams kraustytis į Klaipėdą. Kur gimiau, ten grįžau – namo. Fantastinis jausmas.“

Algirdas ir Milisandra Radzevičiai / Asmeninio albumo nuotr.
Algirdas ir Milisandra Radzevičiai / Asmeninio albumo nuotr.

Algirdo šeima įsikūrė netoli uostamiesčio simbolio – „Meridiano“. Laivo burės tiesiai už lango ir pajūrio vėjo prisipildžiusi širdis diktuoja ir naujus ritualus. „Ryte – dviračiais prie jūros, pliūkšt. Grįžti namo, tvarkai darbinius reikalus, skaniai pietauji. Vakare su šeimyna ir kompanija vėl prie jūros – saulės palydėti, ar paspirtukais prie kelto… Ir padelį kasdien žaidžiame, – per karantiną įsimylėjau šitą žaidimą iki ausų ir toliau be to negaliu. Žodžiu, kiekviena diena dabar pilna džiaugsmo. Dar nebuvo ryto, kad neprabusčiau geros nuotaikos“, – pasakoja A. Radzevičius.

Juozas Butnorius
Juozas Butnorius

Kaip tik tokios – krūtinėje netelpančios vasaros nuotaikos kupina ir naujausia „Patrulių“ daina „Meilės vandenynas“ bei jai skirtas vaizdo klipas.  

„Daina yra visiškai pietietiška: saulė, pajūrys, daug gerų emocijų. Juokavome, kad dabar madinga turėti bent vieną dainą apie vandenyną, tai ir mes jau tokią turime“, – juokiasi „Patruliai“.

Juozas Butnorius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Juozas Butnorius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Kur filmuoti „Meilės vandenyno“ klipą, abejonių nekilo: pirmą birželio savaitgalį jie susitiko su kaipėdiečių šokių grupės „Hatora“ merginomis ir surengė saulėtas linksmybes Smiltinės paplūdimyje bei Klaipėdos senamiestyje. Klipą nufilmavo ir sumontavo ilgamečiai atlikėjų bičiuliai – video kūrimo studija „ADLife“.

„Dievas iš viršaus nusišypsojo: filmavimo dieną turėjome daug saulės, mus supo daug jaunų, gražių veidų, kaifavome vieni nuo kitų, visi buvome labai patenkinti bendru darbu“, – pasakoja „Patruliai“.

Dainos klipo filmavimo akimirka
Dainos klipo filmavimo akimirka

Vandenynas gerų emocijų atlikėjus užlieja ir dėl to, kad vėl atsidarė koncertinės salės. „Tas laikotarpis be scenos buvo beprotiškai ilgas. Bet dabar labai jaučiasi, kad visi žmonės atkuto – matome pagal koncertų užsakymus. Šią vasarą koncertuosime visoje Lietuvoje ir bent kelis kartus per savaitę – pajūryje“, – džiaugiasi J. Butnorius.

Akivaizdu, kad joks „Patrulių“ koncertas, kaip ir išsiilgti draugų vakarėliai su šokiais, šią vasarą neapsieis be dainos „Meilės vandenynas“. Ar tai bus ir jūsų vasaros hitas? Išgirskite ir įvertinkite!

Naujausi straipsniai