Patricija Gadžijeva – apie namų jaukumą, mylimojo kvepalų šleifą ir mažus ritualus

Patricija Gadžijeva / Akvilės Razauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Ali šokoladinės“ bendrasavininkė, dvejų su puse metukų Ajaus mama Patricija Gadžijeva su malonumu vakarus leidžia namuose. „Čia mano ramybės oazė“, – tvirtina žinoma moteris. Kaip įkvepianti mama kuria namų jaukumą ir kas gali sugadinti jos rytą, apie viską – interviu.

Kaip kasdien kuriate jaukumą?

Namai man yra mano pati mylimiausia vieta žemėje, tad jaukumą kurti namuose man yra didžiulis malonumas. Tai darau dekoruodama juos gyvomis gėlėmis, uždegdama žvakes, karts nuo karto nusipirkdama kažkokią stilingą interjero detalę ir elementariai palaikydama juose tvarką, nes net neabejoju, kad jaukūs namai, tvarka ir estetika yra neatsiejami dalykai.

Skaniausias kvapas namuose?

Vyro kvepalai. Jis į darbą išeina anksčiau, nei mes keliamės su Ajum, todėl kiekvieną rytą išėjusi iš miegamojo užuodžiu jo paliktą kvapą.

Patricija Gadžijeva / Akvilės Razauskienės nuotr.

Jei šaldytuve baigiasi pienas…

Man rytas tuomet sugadintas, nes namuose išgerti rytinę kavą man yra ritualas, o kadangi ją geriu balintą, tad pieno stygius man yra tragedija. Be pieno naktinio miego užmigti negali ir Ajus, nes lygiai taip pat kaip rytinė kava man, taip naktinė pieno porcija Ajui irgi yra ritualas.

„Įkvepiančiai motinystei“

Jei nebūčiau mama ir verslininkė, šiandien būčiau…

Gal būčiau eilinis samdomas darbuotojas, kuris lauktų, kada pasibaigs darbo diena ir galės keliauti su draugais į naktinį miestą.

Visą interviu su Patricija Gadžijeva skaitykite gruodžio pradžioje pasirodysiančiame Mamų radijo istorijų ir fotografijų leidinyje „Įkvepiančiai motinystei“, kurį įsigyti bus galima visose didžiosiose miestų parduotuvėse.

Skaitykite daugiau