Patricija Belousova išvyko į grožio konkursą Japonijoje: „Parodysiu Lietuvą iš gražiausios pusės“

Patricija Belousova išvyko į grožio konkursą / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-24 13:08
„Miss International“ konkurse Japonijoje šiemet Lietuvai atstovaus Patricija Belousova (22). Lietuvos vardą 57-ąjį kartą rengiamame konkurse dalyvaujanti moteris – profesionali šokėja, „Mis Lietuva 2014“ pirmosios vicemis titulo laimėtoja.

Gražuolę konkursui ruošė tikrai profesionalų komanda. Jai padėjo stilistė Asta Valentaitė, dizaineris Juozas Statkevičius, Eglė Modzeliauskienė, maudymosi kostiumėliais aprūpino „Ms Mermaid“, fotosesiją surengė Paulius Gasiūnas, o vadybiniais reikalais rūpinosi Ana Šmidt.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Patricija teigė, kad svarbiausią patarimą jai davė A.Valentaitė. „Asta – mano stilistė ir labiausiai įsiminė jos žodžiai, kad negalima visko perkrauti. Turiu atrodyti subtiliai, gražiai, nepersistengti su papuošalais ir aksesuarais. Tikslas – atrodyti seksualiai, elegantiškai ir prabangiai“, – prisiminė moteris.

Gražuolė iki šiol dar nėra buvusi Japonijoje, tačiau pasakojo, kad labai nori pažinti tolimos šalies kultūrą, tradicijas ir žmones. Negana to, Lietuvai atstovausiančiai Patricijai savo dėmesį skyrė ir Japonijos ambasada Lietuvoje. Ambasadoriaus Toyoei Shigeeda žmona Michiko Shigeeda jai pravedė japonų kultūros ir etiketo pamokėles.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Esu labai dėkinga Michiko Shigeeda – ji per trumpą laiką mane mokino japonų kalbos, supažindino su kultūra, tradicijomis, arbatos ceremonija. Džiaugiuosi, kad keliauju į Japoniją jau su šiokiu tokiu žinių bagažu“, – džiaugėsi moteris.

Patricija atskleidė, kad jos tikslai – tikrai nemaži. „Patirties jau turiu – dalyvavau „Mis Visata“ konkurse. Žinau, ką turiu daryti ir esu pasiruošusi parodyti Lietuvą iš gražiausios pusės. Mano tikslas – patekti į TOP5 ir tuomet – laimėti“, – ambicingai nusiteikusi moteris.

Patricija teigė, kad su garsių dizainerių apdarais jai nebaisi nė viena rungtis. „Visą mėnesį iki finalo vyks vakarėliai, susitikimai – mus vertins nuo pirmosios dienos. Finale bus maudymosi kostiumėlio, vakarinės suknelės ir nacionalinio kostiumo rungtys. Pastarajai mane papuoš Eglė Modzeliauskienė, kurios suknelė simbolizuoja ugnį – tapsiu ugnies deive Gabija. Esu tikra, kad kas kartą į sceną lipsiu vis kitokia, tačiau labai elegantiška“, – pasakojo gražuolė.

Nors įprastai grožio karalienių tikslas – taika pasaulyje, tačiau Patricija sako, kad pradėti reikia nuo savęs. „Esu sportinių šokių šokėja, todėl svajoju tapti pasaulio čempione. Taip pat noriu atidaryti šokių mokyklą, kurioje galimybę šokti turėtų ne tik vaikai ar suaugę, bet ir neįgalieji. Net vaikščioti negalintis žmogus puikiai jaučia muziką, gali judėti ir tapti laimingesnis šokdamas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Visada prisimenu pavyzdį, kuris jungia Lietuvą ir Japoniją. Antrojo pasaulinio karo metais Chiune Sugihara išgelbėjo 6000 žydų, padarydamas jiems vizas į Japoniją. Tai – geriausias pavyzdys, kad ir vienas žmogus gali sukurti stebuklą. Turiu labai daug minčių ir idėjų, kurias sieksiu įgyvendinti ir padaryti pasaulį gražesnį“, – pasakojo Lietuvai atstovausianti Patricija.

Konkursas „Miss International“ pradėtas rengti 1960 metais Kalifornijoje, o nuo 1968 organizuojamas Japonijoje ir Kinijoje, nes šiose šalyse sulaukė itin didelio tarptautinio populiarumo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai