Patricia Kaas šį pirmadienį išleidžia naują albumą „Kaas Chante Piaf“

Patricia Kaas / „Makroconcert“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-05 11:37
Dainininkė Patricia Kaas, kitų metų balandžio 26 d. pristatysianti įspūdingą šou Vilniuje, pradžiugino savo gerbėjus ypatinga dovana. Lapkričio 5 d. yra oficialiai išleidžiamas naujasis atlikėjos albumas „Kaas Chante Piaf“ („Kaas dainuoja Piaf“). Šis darbas, kaip ir netrukus prasidėsiančios pasaulinės gastrolės, yra skirtas prieš 50 metų mirusios legendinės prancūzų estrados žvaigždės Edith Piaf atminimui.

Laiko patikrintos ir auksine estrados klasika tapusias Edit Piaf dainos, kurias albume „Kaas Chante Piaf“ įamžino Patricia Kaas suskambo visiškai naujai. Naują skambesį sukurti padėjo jaunosios prancūzų electro muzikos bangos atstovai Yoannas Lemoine, dar žinomas „Woodkid“ pseudonimu, sparčiai populiarėjantis duetas „The Shoes“ ir prodiuseris, remiksuotajas ir DJ‘us Pierre-Alexandre Bussonas, save vadinantis „Yuksek“ pseudonimu.

Pagrindiniu albumo „Kaas Chante Piaf“ dainų aranžuotoju yra Abelis Korzeniowskis. Lenkų kilmės kompozitorius yra vienas geriausių teatro spektaklių ir kino filmų muzikos autorių pasaulyje. Beje, albumo pasirodymo data neatsitiktinai sutapo su Patricia Kaas pasaulinių gastrolių startu. Šiandien, lapkričio 5 d., dainininkė koncertuos prestižinėje „Royal Albert Hall“ salėje Londone. Specialiai šiam šou yra sukurtos įspūdingos dekoracijos ir savita scenografija. Koncerte žiūrovai ne tik išgirs Edit Piaf išgarsintas dainas, bet ir turės unikalią galimybę pamatyti iki šiol niekur nepublikuotas jos nuotraukas ir vaizdo medžiagą. 

„Kaas Chante Piaf“ gastrolių metu Patricia Kaas naująją savo programą taip pat pristatys didžiausiose pasaulio salėse.

„Makroconcert“ nuotr.
„Makroconcert“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai