Patinka Blake Lively plaukai? Išmėginkite jos mėgstamą naminę kaukę

Blake Lively / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-15 16:57
Žiema, kaip ir vasara, yra tas metas, kai plaukai kenčia labiausiai – jie sausėja, o galiukai skilinėja. Vasarą – nuo saulės, žiemą – nuo žvarbaus oro lauke ir sauso – patalpose. Dėvimos kepurės taip pat prisideda prie žalos. Kaip plaukams padėti? Vienas iš variantų – naminės kaukės. Ir tokią – majonezo – mėgsta aktorė Blake Lively.

Skilinėjantiems plaukų galiukams, kaip ir apskritai plaukams, padeda naminės majonezo kaukės. Kaip Blake Lively pasakojo „Byrdie“, „Mano mama išmokė šį tikrai puikų grožio triuką. Ji uždėdavo aliejaus arba majonezo ant apatinės savo plaukų dalies prieš jai maudantis. Dėl šios priežasties, kai mama plaudavo galvą, šampūnas neišdžiovindavo plaukų galų, o juk tai padarytų juos trapius.“

Pažiūrėjus į Blake plaukus panašu, kad tai tikrai veikia, – juk aktorė šviesina juos, o išsaugoti tokius plaukus gražius, sveikus ir ilgus – nelengva užduotis!

Majonezo kaukės mėgstamos ir grožio tinklaraštininkių. Majoneze yra citrinos sulčių, acto, aliejaus. Visa tai skatina plaukus spindėti ir būti sveikesnius. Tiesa, norint tokio efekto, reikėtų pasidomėti perkamo majonezo sudėtimi – reikėtų kuo natūralesnio. Arba – pasigaminti pačioms.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai