Patiko Catherine suknelė? Britės iš parduotuvių ją iššlavė, bet Lietuvoje dar galima rasti

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-11 13:14
Sekmadienio pavakarę Kembridžo hercogienė Catherine (36) kartu su vaikais princu George'u (4) ir princese Charlotte (3) lankėsi polo varžybose, kuriose žaidė ir pats princas Williamas (35). Karališkosios šeimos pasirodymas stadione buvo netikėtas, todėl sutiktas su dar didesniu džiaugsmu ir smalsių žvilgsnių gausa.

Išdykaujantys mažieji aristokratai taip ir traukė susirinkusiųjų žvilgsnius. Tuo tarpu madistės negalėjo nuleisti akių nuo Kembridžo hercogienės. Jos žydra, dryžuota suknelė – tikras vasaros hitas.

Apie 50 eurų kainuojantis drabužis iš parduotuvių tinklo „Zara“ Didžiojoje Britanijoje iššluotas. Catherine efektas – taip vadinamas reiškinys, kai hercogienės pademonstruotas drabužis būna akimirksniu išperkamas.

Vis dėlto turime gerų žinių Kembridžo hercogienės gerbėjoms Lietuvoje. Kol britės laukia šių suknelių papildymo, lietuvės dar gali nukopijuoti Catherine stilių. Lietuvos parduotuvėse yra visi šios suknelės dydžiai, išskyrus M ir XXL.

Kembridžo hercogienės Catherine suknelė
Kembridžo hercogienės Catherine suknelė

Taupumu garsėjanti Kembridžo hercogienė ne kartą rengėsi šio prekės ženklo drabužiais. Greičiausiai ne veltui ji vadinama neoficialia „Zara“ prekės ženklo ambasadore Didžiojoje Britanijoje – nėra įtakingesnės moters, kuri pasirodymams viešumoje rinktųsi šios firmos drabužius.

Jei jau kalbame apie aprangą, britus Catherine žavi ir kita savybe – nesibodėjimu nešioti tų pačių drabužių kelis sykius. Štai šviesia mados namų „Alexander McQueen“ suknele hercogienė viešumoje puošėsi net keturis kartus. Pirmą kartą specialiai Catherine pasiūtą suknelę išvydome 2015-aisiais per princesės Charlotte krikštynas. 2016-aisiais šviesus drabužis aristokratę puošė per Karalienės Elizabeth II gimtadienio iškilmes, praėjusiais metais Catherine šį rūbą vilkėjo Pašendeilo mūšio 100-ųjų metinių proga, o šiemet – per karališkąsias princo Harry ir Meghan Markle vestuves.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Temos:

Stilius

Naujausi straipsniai