Pasveikusi Jazzu gerbėjams „Midsummer Vilnius“ festivalyje dovanojo užburiantį pasirodymą

Jazzu koncertas festivalyje „Midsummer Vilnius“/ Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-27 22:07
Liepos 27 d. festivalio „Midsummer Vilnius“ scenoje pasirodė ilgai laukta aksominio balso savininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Po trumpos pertraukos atlikėja grįžo dar labiau išsiilgusi savo gerbėjų ir muzikos. Ypatingai Valdovų rūmų erdvei Justė paruošė specialų lyrišką koncertą su gausiu būriu muzikantų.

Dėl sveikatos problemų turėjusi perkelti ankstesnį koncertą, Justė buvo visiems labai dėkinga už palaikymą.

„Dabar jaučiuosi kur kas geriau ir tęsiu savo muzikos kelią. Su nekantrumu laukiu, kada vėl pasimatysiu su savo klausytojais, vėl dainuosiu jiems iš visos širdies. Supratau, kad scena yra mano namai ir kai tai pasitraukia, jautiesi labai vienišas, tad visų palaikymas man labai padėjo. Ačiū gerbėjams, kad galiu būti, galiu dainuoti ir, kad jaučiuosi reikalinga“, – dar prieš koncertą sakė  Justė. 

Šeštadienį Vilniaus širdyje vykusį jos pasirodymą visi sutiko su puikia nuotaika.

„Esu be galo pasiilgusi muzikos ir savo klausytojų. Kaip visada sakiau, Valdovų rūmų erdve man yra labai sava, ten puikiai jaučiuosi. Be to, kartu su manimi scenoje pasirodė dar daugiau profesionalių muzikantų.  Be jau minėtų violončelės ir fortepijono, scenoje buvo būgnai, elektrinė bei bosinė gitaros, o viską dar labiau sustiprino nuostabūs pritariantieji vokalai“, –  koncertu džiaugėsi Justė. 

Naujausi straipsniai