Paslydusi ant laiptų Dileta Meškaitė-Kisielienė susilaužė stuburo slankstelį

Dileta Meškaitė-Kisielienė / Nerijaus Kuzminsko nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-11-04 14:18
Dainininkė, grupės „Queens of Roses“ lyderė Dileta Meškaitė-Kisielienė susilaužė stuburo slankstelį. Sunkią traumą atlikėja patyrė, kai paslydusi namuose nukrito nuo laiptų.

Kaip Žmonės.lt pasakojo pati D.Meškaitė-Kisielienė, nelaimė įvyko spalio 31-ąją, per Heloviną. Paslydusi ji nugriuvo nuo laiptų.

„Eilinįkart mane pavedė pūkuotos kojinės. Pasirodo, nemoku namuose ramiai nulipti laiptais – man reikia lipti „su atrakcijom“. Lipau laiptais, buvau su pūkuotomis kojinėmis, paslydau... Pradžioje galvojau, kad tik paprastas sumušimas. Kaip tik buvome rezervavę SPA Druskininkuose. Galvojau, labai gerai – padės man pagydyti skausmą. Tik vietoje SPA nuvažiavome į Druskininkų ligoninę“, – Žmonės.lt pasakojo atlikėja.

Ir iš tiesų, kartu su vyru ji važiavo į Druskininkus pailsėti, tačiau pakeliui suprato, kad skausmo nebepakels – pasuko ligoninės link.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Išgirdusi diagnozę, negalėjau patikėti. Netikėjau iki paskutinės sekundės... Tada pamačiau rentgeno nuotrauką ir visa nutirpau. Juk stuburas – jautri tema, viskas baisiai skamba. Tiksliai neaišku, kiek slankstelių tikrai lūžo – vienas ar du. Kad lūžo vienas, tai tikrai. Antras nuotraukoje tiesiog labai prastai matosi. Kalba eina apie trečią ir ketvirtą slankstelius“, – pasakojo Dileta.

Kol kas nežinia, kaip ilgai D.Meškaitė-Kisielienė šią traumą gydysis: „Dabar man – lovos rėžimas. Turiu didžiulę langetę per visą juosmenį... Juokinga, bet vaikštau kaip robotas su išsikrovusia baterija. Gydytojai sakė, kad mažiausiai tris mėnesius negaliu turėti jokio fizinio aktyvumo, bet gali būti, kad ir visus šešis. Žodžiu, savo tenisą jau pamiršau... Tikiuosi, kad pavyks koncertuoti, nes dabar juk prasideda maratonas.“

Minčių, kad gali tekti padaryti šiokią tokią karjeros pauzę, ji nenori girdėti: „Labai noriu koncertuoti. Žinoma, sveikata – pirmoje vietoje. Bet jei matysiu, kad galiu, tada koncertuosiu. Dabar galvoju, kad man tikrai praeis ir tikrai galėsiu lipti į sceną. Stengiuosi būti pozityviai nusiteikusi.“

Vėliau atlikėja pasidalino nuotrauka socialiniame tinkle ir pajuokavo: „Norėjau štai tokio, o gavau vat va tokį...“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai