Paslaptis atskleista: „H&M“ bendradarbiaus su „Erdem“

Erdem / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

„H&M“ viešai paskelbė savo didžiąją paslaptį – naujausią išskirtinę kolekciją kurs su „ERDEM“ – Londone įsikūrusiu visų geidžiamu dizaineriu, kuris yra mylimas įžymybių ir kitų mados pasaulio atstovų. Taip pat „H&M“ džiaugiasi galėdami atskleisti faktą, kad filmų kūrėjas Bazas Luhrmannas pristatys šią kolekciją, papasakodamas unikalią istoriją.

„ERDEM“ prekės ženklui „H&M“ sukūrė naują kolekciją, skirtą moterims, ir, pirmą kartą istorijoje – kolekciją vyrams. „ERDEM“ tiki grožio jėga, istorinės įtakos tyrinėjimais ir asmeninėmis istorijomis – tai galioja kiekvienam gaminiui.

„ERDEM x H&M“ kolekcijoje dizaineris atkartos ir naujai interpretuos dizaino linijas iš savo sėkmingiausių kolekcijų, žaisdamas su raštais, audiniais ir subtiliu meistriškumu, kuris ir sukūrė jo vardą.

„Erdem“ 2015 m. pavasario-vasaros kolekcija. / „Scanpix“ nuotr.

„Aš labai džiaugiuosi turėdamas galimybę atrasti savo darbą visiškai nauju lygmeniu, įskaitant ir kolekciją, skirtą vyrams, kurios iki šiol niekada nesu kūręs. Be to, darbas su Bazu Luhrmannu, kuris yra vienas svarbiausių šių dienų istorijų kūrėjų, yra ypatingai jaudinanti patirtis“, – pasakoja dizaineris.

„Man mada visuomet buvo daugiau nei drabužiai, tai išraiškos forma – savarankiška meno forma. Aš be galo džiaugiuosi galėdamas atskleisti šios unikalios kolekcijos istoriją“, – kalba Bazas Luhrmannas.

„ERDEM x H&M“ gaminių bus galima įsigyti atrinktose parduotuvėse visame pasaulyje, taip pat internetu nuo lapkričio 2 d.

Skaitykite daugiau