Paskutinius nėštumo mėnesius skaičiuojanti Viktorija Siegel laiką leidžia su mama

Viktorija Siegel / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-10 19:35
Greitai pirmagimio su verslininku Danieliumi Bunkumi susilauksianti Viktorija Siegel mėgaujasi paskutiniaisiais nėštumo mėnesiais. Moteris nesėdi užsidariusi namuose Vilniuje. Viktorija suspėja ir Klaipėdoje gyvenančią mamą Valentiną aplankyti, ir su ja į Palangą nuvažiuoti.

Artima Viktorijos Siegel ir jos mamos Valentinos draugystė dabar tapo dar tvirtesnė. Juk mylima dukra laukiasi vaikaičio. Kol kas niekas neatskleidžia ar tai bus mergaitė, ar berniukas, bet džiaugsmas šioje šeimoje – didžiulis.

Anksčiau minėjusi, jog mama yra jos moters idealas Viktorija tai pakartoja ir vėl, tik šį kartą pasidalydama ir švytinčios Valentinos nuotrauka. Moterys pastaruoju metu laiką leidžia drauge. Savaitgalį jos lankėsi Palangoje, Arvydo Sabonio šeimai priklausančiame restorane „Pušų paunksnėje“.

Mano idealas... Mano mama❤️????

A post shared by VIKTORIJA SIEGEL (@viktorija.siegel) on

#mummysgirl ❤️????????

A post shared by VIKTORIJA SIEGEL (@viktorija.siegel) on

„Mamos mergaitė“, – prie kitos nuotraukos, kur jos drauge su mama anglų kalba rašo V. Siegel.

Nors Viktorija apie vaikelį ir jųdviejų su Danieliumi Bunkumi asmeninį gyvenimą pastaruoju metu atsisako kalbėti, bet sprendžiant iš užfiksuotų šiltų akimirkų – tai vienas iš gražiausių jos moteriškų gyvenimo laikotarpių.

Tiek Viktorija, tiek jos mama pasidalijusios naujausiais kadrais sulaukė begalės komplimentų. Socialinių tinklų sekėjai negailėjo moterims skambiausių žodžių.

Žmonės.lt primena, kad su vaikelio tėvu, verslininku Danieliumi Bunkumi Viktorija Siegel susipažino beveik prieš dvejus metus. Vyras moteriai pasipiršo vasario mėnesį.

Viktorijai tai bus pirmasis vaikas, o Danielius drauge su Natalija Bunke iš ankstesnių santykių augina sūnų Kristupą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai