Paskutinis princesės Dianos gimtadienis: 90 puokščių ir princo Harry staigmena

Princesė Diana per savo 36-ąjį gimtadienį / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-02 15:12
Liepos pirmąją britai minėjo šviesaus atminimo princesės Dianos gimimo metines. Jai šiemet būtų sukakę 57-eri.

Aistringiausi princesės gerbėjai prisiminė ryškiausius jos gyvenimo įvykius, svarbiausius pasiekimus ir darbus. Tuo tarpu portalas Žmonės.lt kviečia prisiminti jos paskutinįjį gimtadienį.

Po skyrybų su princu Charlesu visa galva Diana pasinėrė į humanitarinę veiklą. Vis dėlto per savo 36-ąjį gimtadienį princesė atitrūko nuo visų darbų ir tiesiog mėgavosi diena.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pasak knygos „The Diana Chronicles“ autorės Tinos Brown, princesė Diana sulaukė 90 gėlių puokščių, o princas Harry, kuriam tuo metu buvo 12 metų, paskambino mamai iš mokyklos. Kartu su būreliu bendramokslių jis sudainavo mamai „Su gimimo diena“.

Tuo tarpu vakarą princesė Diana praleido prabangiai – Tate muziejuje buvo surengta puota, jo įkūrimo šimtmečiui paminėti.

Iškilmėms princesę papuošė marokiečių dizaineris Jacques Azagury. Juodą žėrinčią suknelę dizaineris padovanojo Dianai jos gimtadienio išvakarėse.

Princesė Diana taip susižavėjo suknele, kad jau sekantį vakarą ja pasipuošė. Prie juodo drabužio aristokratė priderino briliantais ir smaragdais inkrustuotą vėrinį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai