Paskutinis pasispardymas: pliaže atrodyti pritrenkiamai

Moteris paplūdimyje / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-08-26 10:01
Sveika nuovoka, viena kita moteriška gudrybė, tinkamai pasirinktos kosmetikos priemonės – visa tai padeda pliaže pasitikėti savimi, atsipalaiduoti ir mėgautis jo teikiamais malonumais.

Figūra atrodys patrauklesnė, jei krūtis palaikanti liemenėlė gerai darys savo darbą, t. y. jos atrodys stačios ir stangrios. Apskritai prieš perkant maudymosi kostiumėlį patartina labai gerai pasvarstyti, kokios pridėtinės vertės iš jo tikitės (kad vizualiai didintų krūtinę? slėptų pūpsantį pilvą? pabrėžtų dailų liemenį? siaurintų plačius klubus? ilgintų kojas?), ir netingėti pasimatuoti skirtingų spalvų ir įvairių stilių gaminių.

Jei esate labai savikritiška ir pliaže apsinuoginusi jaučiatės ne itin užtikrintai, skrybėlė ir sarongas – jūsų draugai. Pastarasis ir pridengia, ką norisi paslėpti, ir akimirksniu padaro figūrą moteriškesnę bei romantiškesnę, o skrybėlė atitraukia žiūrovų dėmesį nuo probleminių vietų (kurias, labai galimas daiktas, mato tik jūsų akys!). Jau nekalbant apie tai, kad plačiakraštis galvos apdangalas sukuria apsauginį šešėlį.

Ar depiliuoti vietas, kur želia plaukeliai, – jūsų asmeninis reikalas, tačiau be jų kūno dalys pliaže atrodo estetiškiau. „Ant bangos“ – „gamtai ir odai draugiški“ produktai.

Papuošalai – neprivalomi, tačiau saulės akiniai pliaže – „a must“. Pasirūpinkite, kad jie būtų ne tik madingi ir stilingi (dar vienas pliusas jūsų įvaizdžiui), bet ir funkcionalūs, t. y. gerai gintų akis nuo jas žeidžiančios spinduliuotės.

Kulnų oda vasarą linkusi išsausėti, kai kam net atsiranda skausmingų įtrūkių. Taip gali nutikti ir dėl endokrininės sistemos problemų, kitų sveikatos bėdų. Jei kulnus reikia gelbėti, prieš miegą pamirkykite pėdas šiltame vandenyje, pemza pamažinkite kulnų suragėjusių ląstelių sluoksnį, juos nusausinkite, ištepkite vazelinu, balzamu, medumi ar kitokia odą drėkinančia, maitinančia, minkštinančia priemone, apvyniokite maistine plėvele ir apsimaukite medvilnines kojines. Ryte kulnai atrodys kur kas geriau.

Kasdienis odos drėkinimas tam skirtomis priemonėmis – itin svarbus. Taip pat verta padėti odai šalinti suragėjusias ląsteles, sukuriančias negražiai atrodančius nusausėjusius plotus. Darykite tai jums priimtinu būdu, drėgnu ar sausu: kosmetine šveičiamąja priemone, kempine, šepečiu... Beje, sausasis masažas šepečiu prieš dušą (kryptis – nuo pėdų į viršų) padeda mažinti ir celiulitą, nes aktyvina kraujotaką.

Turbūt nereikia nė priminti, kad pliaže pasiteisina vandeniui atsparus makiažas? Gali būti įvairių nuomonių, ar jo apskritai reikia, tačiau tušu paryškintos blakstienos pridės išraiškingumo akims, spalvos suteikiantis drėkinamasis balzamas – lūpoms.

Nusvilęs žmogus atrodo blogai ir demonstruoja elementaraus išmanymo, koks žalingas gali būti saulės poveikis, stoką. Nuo tokio rezultato padeda apsisaugoti sveikas protas, tinkamai naudojami, patikimų saulės filtrų turintys kremai, kūną dengiantys drabužiai, šešėlis... Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad saulės spinduliai labai sausina ir plaukus, ir lūpas – specialių puoselėjamųjų priemonių reikia ir jiems. Maža gudrybė: prieš nerdama į sūrų jūros vandenį sudrėkinkite plaukus gėlu – tada druska mažiau juos paveiks. Ir įsigykite nenuplaunamo plaukų kondicionieriaus.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai