Paskutinis Boriso Nemcovo meilės romanas – žmogžudystės liudininke tapusi studentė?

Fotomodelis Ana Durickaja / V Kontakte iliustr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ana Durickaja (24) – per vieną naktį ši niekam nežinoma mergina, Kijevo nacionalinio ekonomikos V.Getmano universiteto studentė, tapo diskusijų objektu: kodėl perpus jaunesnė gražuolė nužudymo metu atsidūrė šalia populiaraus Rusijos opozicijos politiko?

Fotomodelis Ana Durickaja / V Kontakte iliustr.

Apie šios poros santykius žinoma nedaug. Rusijos žiniasklaida rašo, kad Borisas Nemcovas ir Ana Durickaja susitikinėjo trejus metus ir kad juos siejo tvirti jausmai.

Rusijos politikas ir fotomodelis iš Ukrainos susipažino dar 2011 m., tad nuo to laiko abu gyveno tarp dviejų miestų – Maskvos ir Kijevo. Studentė akimirksniu įsimylėjo patyrusį vyrą ir brandų politiką. Ir netgi 30 metų skirtumas jos netrikdė.

Ukrainos gražuolės tėvai žinojo apie dukters santykius su vyresniu vyru. Anos tėvas ir motina buvo nusiteikę kategoriškai prieš šią sąjungą. Kiekvieną kartą, vos pasitaikius progai, pasisakydavo prieš Anos sugyventinį. Tačiau tai nesutrikdė poros santykių, Borisas Aną meiliai vadindavo Bounty. Ši pravardė greitai prigijo, todėl Aną taip pradėjo vadinti ir draugai.

Jie beveik nuo pat pažinties pradžios apsigyveno kartu. Tačiau nepalankiai klostėsi aplinkybės – negalėjo nuolat būti kartu.

Anos draugė Julija, papasakojusi šią istoriją žiniasklaidai, priduria: „Jie beveik nuo pat pažinties pradžios apsigyveno kartu. Tačiau nepalankiai klostėsi aplinkybės – negalėjo nuolat būti kartu. Tačiau stengėsi kiek įmanoma daugiau laiko praleisti Boriso bute Maskvos centre. Politikas stengėsi lepinti savo mylimąją dovanomis – kvepalais ir brangenybėmis. Dažnai kartu ilsėdavosi užsienyje. Už keliones, be abejo, mokėdavo politikas.“

Žmogžudystės Maskvoje metu vasario 27 d. nė viena iš šešių kulkų merginos nekliudė, o keturios pataikė tiesiai į Borisą Nemcovą.

Skaitykite daugiau