Paskutinieji vilniečių roko grupės IR koncertai – Vilniuje ir Kaune

Roko grupė IR / IR nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-17 15:33
Naujųjų metų pradžia dažnai būna pažymėta permainų. Neaplenkė jos vilniečių roko kolektyvo IR – sausio 20, 21 ir vasario 2 dienomis muzikantai kviečia į paskutiniuosius grupės koncertus, vyksiančius Vilniuje ir Kaune, klube „Džem’ pub“.

„Mes planuojame gan didelius pokyčius ir evoliuciją muzikinėje veikloje, todėl kviečiame visus apsilankyti šiuose koncertuose, kad paskutinį kartą pamatytumėte ir pasiklausytumėte IR‘ų tokių, kokie jie yra bei buvo visus šiuos 8 metus“, - kviečia grupės muzikantai.

Vaikinai turi naujų planų ir vizijų, todėl grupė IR, tokiu skambesiu, įvaizdžiu bei sudėtimi, nebedarys koncertų.

„Mes labai pozityviai ir entuziastingai žiūrime į ateitį – niekas nestovi vietoje, keičiasi ir vieną gražią dieną miršta. Savo ateities planų dar nenorėtume atskleisti, tad kol kas laukia trys labai geri koncertai. Kviečiame ateiti ir pašėlti juose lyg paskutinį kartą“, - šiuo metu tik tiek prasitarė grupės nariai.

Per aštuonerius gyvavimo metus IR‘ai buvo vieni darbščiausių ir sėkmingiausių Lietuvos rokerių, laikyti perspektyviausia Lietuvos roko grupe, išleidę 3 albumus, laimėję gausybę apdovanojimų (tarp daugelio kitų – 2 kartus Lietuvos muzikos apdovanojimuose A.LT pripažinti geriausia roko grupe 2005 ir 2008 metais, o šiemet patekusi ir tarp 6 nominuotųjų M.A.M.A geriausios roko grupės kategorijoje), sugroję daugybę koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir Suomijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Olandijoje bei Anglijoje, jų muzika skambėjo poroje JAV filmų.


Visi, dar norintys spėti išgirsti grupę IR, prieš jiems pasukant naujais keliais, kviečiami sausio 20 d. į Kauno klubą „Džem’ pub“, sausio 21 d. į Vilniaus klubą „Alaus namai“, vasario 2 d. į Vilniaus klubą „Loftas“ (roko festivalio koncertas „Galapagai: Roko naktys 2012“, kartu su „G&G Sindikatu“ bei „Jama & W Band“).

15min.lt

Naujausi straipsniai