Paskutiniame „Lilas ir Innomine“ koncerte – rekordinis žiūrovų skaičius

„Lilo ir Innomine“/ Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šįryt „Lilas ir Innomine“ paskelbė, kad paskutinis grupės koncertas kovo 7 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje taps kartu ir rekordiniu: „Panašu, kad ruošiamės ne tik mes, bet ir mūsų klausytojai. Jau dabar matome, kad standartinių pirmų dviejų aukštų neužteks, tad atidarome trečiąjį“, – sako grupės viena antroji Konstantinas Kiveris-Lilas.

Tokios apimties koncertus Lietuvoje rengia tik labai maža dalis lietuvių atlikėjų: „Parduoti visą „Žalgirio“ areną yra tikrai sudėtinga ir reikalauja didelių investicijų bei darbo. Ar taip atsitinka dažnai? Tikrai ne“, – teigia „Žalgirio“ arenos atstovas Justinas Budnikas. Pasak jo, tokią sausakimšą areną surenka ir tik dalis užsienio žvaigždžių. Pavyzdžiui, Robbie Williamsas, Andrea Bocelli, „Red Hot Chilli Peppers“ ir pan.

 

Apšildys grupės mėgstama atlikėja

 

Didžiausią, o kartu ir paskutinį „Lilas ir Innomine“ pasirodymą scenoje apšildys atlikėja Evgenya Redko, kuri neseniai išleido savo debiutinį albumą ir yra artima grupės draugė.

 

„Esu dėkinga už pasitikėjimą ir linkiu, kad mano pasirodymas nepranoktų jų. Žinoma, juokauju. O jeigu rimtai, manau, kad arenos scena kuo puikiausiai tinka mano saviraiškai, choreografijai ir scenografijai, taigi labai laukiu šio koncerto“, – sako E. Redko, kuri iki solinės karjeros ne vienerius metus dainavo „Lilas ir Innomine“ grupėje.

 

Iš viso suplanuoti trys koncertai

 

„Lilas ir Innomine“ šiemet paskelbė apie grupės pabaigą ir išleido paskutinįjį, penktąjį albumą „Viskas“, kuris net penkias savaites buvo klausomiausias Lietuvoje, o tarp TOP10 klausomiausių dainų šalyje – netgi devynios buvo būtent iš šio albumo.

 

Albumą „Viskas“ grupė pristatys didžiausiuose Lietuvos miestuose trijų koncertų metu, kurių vienas taps paskutiniu „Lilas ir Innomine“ istorijoje. Visi trys koncertai įvyks kitų metų pradžioje: vasario 15 d. „Compensa“ koncertų salėje, Vilniuje, vasario 28 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir kovo 7 d. finalinis koncertas – Kauno „Žalgirio“ arenoje.

 

Skaitykite daugiau