Paskutinį turo koncertą Vilniuje surengusi Ieva Narkutė atskleidžia 12 savo meilės taisyklių

Ieva Narkutė/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-30 13:21
Ievos Narkutės „Visos meilės taisyklės“ nuskambėjo paskutinį kartą. Su didelio žiūrovų susidomėjimo ir palaikymo sulaukusia koncertine programa dainininkė atsisveikino Vilniuje, pilnutėlėje Šv. Kotrynos bažnyčioje. Kaip jau tapo įprasta, visi bilietai į koncertą buvo išparduoti.

Po šio pasirodymo dainininkė daro tai, ką yra seniai pažadėjusi – vienoje vietoje pateikia visas meilės taisykles, kurias kūrė, tobulino ir koncertuose pristatinėjo pastarąjį pusmetį.  „Meilės taisyklių“ programos daugiau nebebus, tačiau kitas didelis dainininkės koncertas planuojamas labai simbolišką dieną – Vasario 14-tąją, Vilniuje, Šv. Jonų bažnyčioje. „Ko gero tądien reikės surengti meilės taisyklių egzaminą. Štai jos visos gražiai surašytos, kad lengviau būtų išmokti“, – juokiasi ji.

 1. Kad įsimylėtum, visai nebūtini grandioziniai lemties vingiai, kartais visai užtenka vieno mažo puodelio kavos ar skaniai kvepėt per pirmą pasimatymą.
 2. Daužomos širdies garsas yra vienodas visais metų laikais.
 3. Jeigu nepavyko septyniolikos, nebūtinai nepavyks trisdešimties.
 4. Nereikia žinoti tiesos, kad atsiduotum.
 5. Svajonių santykiai ir svajonių mylimieji egzistuoja… svajonėse.
 6. Žmonės pagal užsakymą nesikeičia.
 7. Gali švelnus, mielas ir žavingas būt svetimiems. Bet bus geriau, jei toks būsi ir tam, kuris pasirinko su tavim gyvent.
 8. Neapsigauk, kai girdėsi sakant, kad meilė – tik vienas sąmoningas pasirinkimas. Tų pasirinkimų bus dešimtys tūkstančių ir juos daryt teks kasdien.
 9. Jokia galingiausia ir aistringiausia meilė neatstos jausmo, kurį pajusi, kai pirmą kartą pamatysi savo vaiką.
 10. Į seną mylimąjį visada galima pažvelgti naujom akim, nebūtina iškart lėkt ieškot naujo mylimojo.
 11. Nostalgiškai prisiminti, kokius antspaudus jūsų širdyje paliko buvę mylimieji – legalu.
 12. Iš skyrybų reikia išspausti viską, kas jums geriausia (žinoma, kūrybine prasme).

Meilės pradžia ir pabaiga vienodos: susitikus trūksta žodžių. (Vienintelė taisyklė, kurios autorė ne I. Narkutė, o rašytojas A. de Saint-Exupery)

Naujausi straipsniai