Paskutinį „Anties“ koncerto skaitmeninį albumą jau galima įsigyti internete

„Anties“ atsisveikinimo koncertas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-18 12:55
Liepos mėnesį Trakų pilyje sugrotą atsisveikinimo koncertą galės išgirsti visi norintys. „Antis“ išleido skaitmeninį albumą interneto parduotuvėse.

Pirmąjį skaitmeninį koncertinį „Anties“ albumą „Antis Trakų pilyje. Atsisveikinimo koncertas“ muzikos pirkėjai gali įsigyti „iTunes“, „Amazon“, „Tidal“ ir kitose muzikos parduotuvėse.

Mėgstantys interneto grotuvus šį albumą suras klausymui „Spotify“, „Deezer“ ir kituose portaluose, taip pat ir lietuviškame „Pakartot“.

Pastaruosius savo koncertų įrašus „2xAntis“ (2013 m.) ir „Zombiai atrieda atidunda!“ (2015 m.) grupė išleido CD ir DVD formatais.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Antis“ išskrido: triukšmingame atsisveikinimo koncerte Trakuose – ir Donatas Montvydas, ir prezidentė

Liepos 5 dieną į atsisveikinimo koncertą Trakų pilyje „Antis“ sutraukė per 2000 didžiausių savo gerbėjų, tarp kurių buvo ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Dviejų valandų geriausių dainų koncerto metu Trakuose „Antis“ pristatė ir vieną visiškai naują dainą „Per amžius su Vyčiu už laisvą Tėvynę“, kurią atliko su Donatu Montvydu ir Virgilijumi Noreika. Šį kūrinį taip pat galima rasti internete paskelbtame koncertiniame albume.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai