Paskutinės Vilijos Matačiūnaitės ir Šarūno Kirdeikio užduotys prieš pasirodymą „Eurovizijoje“ – pavalgyti, pamiegoti ir susisiūti kelnes

Akimirka po generalinės repeticijos / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą Vilijos Matačiūnaitės laukia didsysis išbandymas, kuriam ji ruošėsi ištisą pusmetį – dainininkė dainuos antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Po paskutinės generalinės repeticijos atlikėja tryško gera nuotaika ir džiaugėsi, kad bent kol kas pasiruošimas pasirodymui vyksta sklandžiai – liko tik pavalgyti, pamiegoti ir... susisūti kelnes.

Paskutinėje repeticijoje V.Matačiūnaitė pasirodė puikiai – be klaidų atliko savo pasirodymą ir net pridėjo naujų, improvizuotų elementų. Pavyzdžiui, žaismingai mirktelėjo  į televizijos kamerą. 

Scenoje ji pasirodė vilkėdama sportinį kostiumą, sceninių drabužių nesivilko ir Šarūnas Kirdeikis bei pritariančiosios vokalistės. Po repeticijos iki V.Matačiūnaitės pasirodymo „Eurovizijoje“ liko penkios valandos, per jas atlikėja ketina pailsėti ir pasiruošti vėl lipti į sceną – atsipūs, pavalgys, grimuosis, šukuosis, vilksis sceninį kostiumą. 

„Mano pasirodymo privalumas – visa mano komanda“, – Žmonės.lt po paskutinės repeticijos sakė atlikėja. Tačiau pripažino turinti šiek tiek abejonių, ar viskas išties klostysis sklandžiai – ji ne iki galo pasitiki savimi. „Gal išgėriau per mažai valerijono?“ – juokavo dainininkė primindama, kad dienos pradžioje jaudulį išties malšino vaistais. 

Dainininkė tikino, kad besiruošdama lemtingajam pasirodymui stengiasi atsiriboti nuo aplinkos ir neseka žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose mirguliuojančių prognozių apie savo būsimus pasiekimus „Eurovizijoje“, o kritikams atrėžia: „Jei norit – negrįšiu.“

 

Skaitykite daugiau