Paskutines nėštumo savaites skaičiuojanti Karolina Meschino pasidalijo įstabia akimirka

Karolina Meschino / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-10 13:32
Sakoma, kad nėštumas – vienas gražiausių moters gyvenimo etapų. Tuo įsitikino ir besilaukianti socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino – šiuo stebuklingu laiku besimėgaujanti moteris su gerbėjais pasidalino žaviu kadru: nuotraukoje Karolina pozuoja skaičiuodama jau 36-ąją nėštumo savaitę.

Socialiniuose tinkluose pasidalijusi nuotrauka, kurioje pozuoja besilaukdama jau 36-ąją savaitę, K.Meschino netruko sulaukti sekėjų komplimentų.

Vienas per kitą jie gyrė nuostabiai atrodančią Karoliną ir dailiai pūpsantį nėščiosios pilvuką. Tiesa, atsirado ir priminusių, kad Karolina kadais buvo kalbėjusi, jog nuogo nėščiosios pilvuko nenorėtų fotografuoti ir rodyti.

K.Meschino iškart priminė, kad šią nuomonę pakeitė jau seniai – beveik iškart, kai sužinojo, jog laukiasi. Karolina teigė, kad iki savo pačios nėštumo manė vienaip, tačiau jos nuomonė kardinaliai pasikeitė pačiai susidūrus su stebuklingu laukimu.

Dabar, anot Karolinos, jai nėra nieko gražiau, kaip nėščiosios pilvukas ir besilaukiančios moters nuotraukos.

Jomis jau ne kartą ji pasidalijo su sekėjais, kaskart sulaukdama komplimentų ir neslėpdama, kad šios nuotraukos jai pačiai – vienos gražiausių, o fotografuoti nėštumo akimirkas jau tapo kone kasdienybe.

K.Meschino didžiojo stebuklo laukti liko visai nedaug – moteris skaičiuoja 36-ąją nėštumo savaitę. Kartu su mylimuoju, atlikėju Dominyku Ježeriu-OG Version jiedu laukia gimstant dukros.

Karolina Meschino su mylimuoju reperiu Dominyku Ježeriu-OG Version / Socialinių tinklų nuotr.
Karolina Meschino su mylimuoju reperiu Dominyku Ježeriu-OG Version / Socialinių tinklų nuotr.

Naujausi straipsniai