Paskutines nėštumo savaites skaičiuojanti aktorė Valda Bičkutė: „Kūnas vis daugiau prašosi ramybės“

Valda Bičkutė/tomasfoto.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žinoma Lietuvos televizijos, kino ir teatro aktorė Valda Bičkutė gyvena laukimo malonumais – su vyru Mindaugu skaičiuoja paskutines nėštumo savaites. Nors vaikelis į pasaulį turėtų ateiti jau kitą mėnesį, pora ryžosi atverti savo namų duris, kuriuose jau puikuojasi kūdikiui paruoštas vėžimėlis, lovytė ir naujagimio kraitelis.

Aktorė neslepia, jog paskutiniai nėštumo mėnesiai nėra pats lengviausias išbandymas nėščiosioms, kuomet kūnas pavargęs ir prašosi poilsio, tačiau visus fizinius sunkumus užgožia didelis vidinis laukimo džiaugsmas.

„Jaučiuosi lyg finišo tiesiojoje, jau kitą mėnesį laukiame to susitikimo. Kūnas vis daugiau prašosi ramybės, tačiau emocijos gan ramios, matyt organizme gaminasi natūralūs nėštukės raminamieji. Nors anksčiau, žinoma, jog buvo baisu, tačiau dabar visa ta baimė parėjo į džiugią susitiko šventės nuojautą“, – teigia Valda.

Netrukus tėvais tapsianti pora neslepia ir kūdikio lyties – anot echoskopijos tyrimo į pasaulį turėtų ateiti mergaitė, tačiau nepriklausomai kokia bus realybė ir ar gydytojų prognozės pasitvirtins, aktorė nemato didelio skirtumo tarp vaikelio lyties ir atsakingai ruošiasi pirmagimio atėjimui.

Valda Bičkutė su vyru Mindaugu/tomasfoto.lt nuotr.

„Atskiro kambario kol kas neįrenginėjame, mat kūdikis vis tiek turės būti kuo arčiau manęs. Nusipirkome jau gultuką, lovytę, planuojame ją statyti šalia mūsų lovos miegamajame“, – pasakoja būsima mama.

Valda prisipažįsta, jog būnant aštuntam nėštumo mėnesy nėra lengva vaikščioti po parduotuves ir ieškoti reikiamų daiktelių kūdikiui, todėl rado puikią išeitį tinkančią kiekvienai vaikelio besilaukiančiai ar jau auginančiai porai.

„Aš tam tikra prasme praradau nekaltybę pirkimo internetu, nes iki šiol niekad to nedarydavau. Man būdavo būtina paliesti, pačiupinėti, pamatyti daiktus gyvai, tačiau dabar, kuomet nesinori niekur judėti kur daug žmonių, kalėdinis šurmulys, kamščiai, eilės – atradau internetinę vaikiškų prekių parduotuvę. Iš čia nusipirkome jau ir rūbelių, lovytę, šliaužtinukų ir aksominės žalios spalvos vėžimėlį, kuriuo esu be galo patenkinta“, – tvirtina Valda.

Išskirtinės spalvos vėžimėlis aktorę sužavėjo iš karto vos pamačius. Pasirodo, ši trauka atėjo ne veltui – Valda dalindamasi prisiminimais apie savo pačios vaikystę, užsimena, jog panašų vėžimėlį turėjo ir jos pačios mama.

Valda Bičkutė su vyru Mindaugu/tomasfoto.lt nuotr.

„Kuomet pamačiau šį tamsiai žalio aksomo vėžimėlį – jis iš karto mane patraukė. Ir tik vėliau iš mamos sužinojau, kad juk ir mano pačios vaikystėje buvo toks pats vėžimėlis – žalias, aksominis. Nesitikėjau tokio sentimentalumo, tačiau esu be galo patenkinta šiuo pirkiniu“, – pasakoja Valda.

Pirmojo vaikelio besilaukianti Valda pripažįsta, jog nekantriai laukia motinystės džiaugsmo akimirkų. Nors aktorės darbotvarkė gan įtempta, visgi žinoma moteris tikina, kad niekur nuo darbų nepabėgs ir jau vasarą planuoja gastroles.

„Aš esu be galo dėkinga savo tėveliams, jog jie visuomet buvo tokie, kurie įsiklausydavo, niekada nieko neprimetinėdavo savo. Tikiuosi, jog ir man pavyks būti tokia mama, kuri gebės girdėti vaiką, padės jam atsiverti. Stengiuosi neturėti jokių išankstinių nuostatų, noriu išjausti ir patirti tą motinystės džiaugsmo akimirką. Jau turime vasarą su teatru suplanuotas gastroles į Italiją, todėl matyt jog teks keliauti visai šeimai kartu su vaikučiu, juk norėsiu maitinti pati. Bus didelis iššūkis, kol kas dar turbūt pati nesuvokiu kas tai yra ir kaip čia viskas bus, bet bus smagu atrasti viską eigoje“, – pasakoja Valda.

Skaitykite daugiau