Paskutines nėštumo dienas skaičiuojanti Valda Bičkutė: „Dėl vaikelio vardo nedvejojome“

Valda ir Mindaugas Valiukai/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-24 20:20
Jei gydytojų prognozės pasitvirtins, žinoma Lietuvos televizijos, kino ir teatro aktorė Valda Bičkutė su vyru Mindaugu dar šį mėnesį ant rankų sūpuos savo dukrelę. Vakar abu apsilankę „Žmonės 2020“ apdovanojimuose prisipažino, kad mažylei išrinko ir vardą.

„Gyvenu kiek kitokiu gyvenimo ritmu, bet gana aktyviai. Gerai jaučiuosi, todėl neatsisakau nei susitikimų, nei nuėjimo į teatrą ar įdomesnį renginį. Tik va, aprangos kodo, nepykite, pastaruoju metu nelabai pavyksta paisyti“, – su šypsena kalbėjo pašnekovė.

Aktorės namuose jau paruošta viskas, kas reikalinga naujagimiui. Daiktai, kurių prireiks vykstant į Vilniaus gimdymo namus, taip pat sudėti į krepšį. V. Bičkutė tikina jų nesivežiojanti automobilyje, nes neabejojanti, kad kai kūdikis ims belstis į pasaulį, ji dar spės užsukti į namus jų pasiimti.

Valda ir Mindaugas Valiukai/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Valda ir Mindaugas Valiukai/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Nors vaikelio laukimas Valdai – nauja patirtis, ji jaučiasi gana rami ir užtikrinta. Būsimoji mama yra pasirinkusi gydytoją, padėsiančią, kad viskas vyktų sklandžiai bei natūraliai, be vaistų pagalbos. Valda pageidavo, kad svarbią akimirką šalia jos būtų ir dula.

„Sakoma, kad pamatai vaikelį ir tada žinai, ar jam iš anksto parinktas vardas tinka. Gal ir mums taip nutiks, nors šiuo metu abejonių dėl to nekyla“, – sakė būsima mamytė.

Valda ir Mindaugas dukrą planuoja vadinti Marijos vardu. Aktorė patikina – tai tebuvo vienintelis jų abiejų norimas variantas.

Tąkart, kai aptarinėjo vardų temą, Valda ir Mindaugas vienu metu ištarė tą patį žodį – Marija. Toks neįprastas, intuityvus ir ypatingas sutapimas tarsi užtvirtino jų vidinę nuojautą.

„Esame pasiruošę sutikti mažylę”, – sakė Valda.

Naujausi straipsniai