Paskutinė „Julia Janus“ kolekcija įsikūrė lietuviško dizaino namuose

„Julija Janus“ kolekcija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-29 11:30
Ant kūrybinių pokyčių slenksčio stovinti mados kūrėja Julija Janus šį rudenį pristatė aštuonioliktąją kolekciją pavadinimu „Intravertas“ ir pranešė, kad tai bus paskutinė jos mados namų kolekcija. Nuo šiol prekių ženklo „Julia Janus“ kūrinius bus galima įsigyti ir lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT, kurie įsikūrę prekybos centruose „GO9“, „Panoramoje“ ir „Europoje“.

„Džiaugiamės, galėję prisidėti prie „Julia Janus“ grįžimo į fizines parduotuves ir, kad Julijos Janus gerbėjai, kurie anksčiau lankydavosi jos parduotuvėse didžiuosiuose prekybos centruose Vilniuje, ir vėl turės galimybę savo mylimą prekės ženklą rasti ten, kur jį įsigydavo anksčiau,“ – pasakoja viena dizaino namų „Locals.lt“ įkūrėjų Inga Ramonienė.

Jai pritaria ir Locals.lt bendraįkūrėja Danuta Fedorovič: „Locals.lt nuolat plečia kokybiškiausių lietuviškų prekės ženklų pasirinkimą ir asortimentą. Smagu, kad prie kūrėjų, pristatančių savo kūrinius Locals.lt parduotuvėse, jungiasi stipriai išvystyti ir puikiai visiems žinomi prekių ženklai. Beje, daug detalių kol kas neatskleisime, bet jau labai greitai prie Locals.lt prisijungs ir vienas žinomiausių Lietuvos dizainerių, kurio kūryba vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.“


„Julija Janus“ kolekcija / LOCALS.LT nuotr.
„Julija Janus“ kolekcija / LOCALS.LT nuotr.

Šį rudenį pristačiusi aštuonioliktąją kolekciją pavadinimu „Intravertas“, mados kūrėja Julija Janus pranešė, kad tai bus paskutinė jos mados namų kolekcija. Nors dizainerė kūrė ir gamino labai norimą produktą, Julija Janus mados industrijoje siekdama daugiau tvarumo ir inovacijų , nusprendė laikinai atsitraukti nuo aktyvios gamybos.

Paskutinioji Julijos Janus kolekcija žymi ne tik dešimtmetį gyvavusio prekės ženklo „Julia Janus“ ciklo pabaigą, bet ir pokyčius dizainerės kūryboje. Uždariusi dvi fizines parduotuves ir dar dvi likusias planuojanti uždaryti iki metų galo, dizainerė planavo prekybą tik internete, tačiau pirkėjų patogumui ji nusprendė prisijungti prie gausaus Lietuvos dizainerių būrio, kurie savo kūrinius pristato konceptualaus ir modernaus dizaino namuose Locals.lt.

„Julija Janus“ kolekcija / LOCALS.LT nuotr.
„Julija Janus“ kolekcija / LOCALS.LT nuotr.

„Locals.lt vos per kelerius metus įrodė, jog gali labai sėkmingai atstovauti lietuviškai madai. Todėl „Julia Janus“ nuo šiol čia pasieks tuos klientus, kurie nori lokalaus dizaino pasiūlą matyti vienoje vietoje,“ – pasakoja J. Janus.

Paskutinė „Julia Janus“ kolekcija skirta žmogui, kuris ieško tvaraus modernumo. Kadangi kolekcijos dydžiai apima padidintą skalę nuo S iki XXXL, avantgardinio lietuviško dizaino drabužį gali įsigyti ir vidutinį, ir didesnį dydį dėvintis žmogus.


„Julija Janus“ kolekcija / LOCALS.LT nuotr.
„Julija Janus“ kolekcija / LOCALS.LT nuotr.

Unikaliomis drabužių konstrukcijomis ir kokybiškų audinių pasirinkimu dizainerė siekia visiškos judesio laisvės, o kurdama minimalistinį stilių, prieinamą įvairiausių dydžių žmonėms – sustabdyti žmogaus kūno formos ir amžiaus diskriminaciją madoje. „Julia Janus“ yra lėtosios mados dizainas, kurį galima dėvėti ilgai ir kuris visais laikais išlieka dizaino kūrinys, vertas saugojimo“, – teigia kūrėja.

Lietuviško dizaino namus LOCALS.LT Vilniuje galima rasti prekybos centruose „GO9“ (3-ias aukštas, Gedimino pr. 9) ir „Panorama“ (2-as aukštas, Saltoniškių g. 9).

Naujausi straipsniai