Paskola planuojantiems atnaujinti namus – remontui, renovacijai ir baldų įsigijimui

Namų remontas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-06 11:42
Nuosavo būsto atnaujinimas yra neatsiejamas nuo daugelio šeimų gyvenimų. Ilgainiui namams prireikia renovacijos darbų, nes jų šeimininkai nori gyventi jaukiai, šiltai bei patogiai. Klysta manantys, jog įvairius renovacijos darbus geriausia atlikti šiltuoju metų laiku. Kadangi šiuolaikinės statybinės medžiagos yra ypač kokybiškos ir pažengusios, tiek žiemos, tiek vasaros metu galima atlikti tokius darbus kaip sienų ar stogo šiltinimas, langų keitimas ar balkono stiklinimas. Taip pat atnaujinti namus galima įsigyjant naujus baldus ar kitaip pakeičiant esamą interjerą, jo detales.

Kadangi bet kokie remonto bei renovacijos darbai kainuoja nemažus pinigus, svarbu, kad juos atliekantys meistrai būtų profesionalūs ir puikiai išmanantys savo darbo specifiką. Esant būtinybei atlikti namų remonto darbus ir neturint pakankamai santaupų, galima kreiptis dėl paskolos išdavimo tuo atveju, jei asmenys turi nuosavo nekilnojamo turto. Būsto įrengimui, baldų įsigijimui bei remontui skirta paskola nereikalauja turto įkeitimo, o apie galimą finansavimą daugiau informacijos rasite čia.

Pirmiausia, rekomenduojama gerai apgalvoti ir susidaryti sąrašą darbų, reikiamų įsigyti medžiagų ar baldų, kurie padėtų preliminariai paskaičiuoti skolinimosi sumą. Tokiu būdu galima apsidrausti nuo nereikalingų pirkinių, kurių namų remonto metu net nepanaudotumėte. Kadangi skirtingose prekybos vietose ne vienodai kainuoja įvairios būsto renovacijai reikalingos medžiagos, įrankiai, galima pasirinkti šiek tiek didesnę paskolos sumą, kadangi yra pastebėta, jog vykstančių darbų eigoje, ji yra linkusi kisti. Teigiamu paskolos paraiškos sprendimo atveju, asmuo gali pradėti planuoti darbus, samdyti specialistus, įsigyti įrankius, įvairias medžiagas, reikalingas būsto atnaujinimui.

Jeigu finansavimo reikia didesniems darbams kaip nuosavo namo stogo keitimas, šildymo sistemos renovavimas, langų, durų keitimas ar aplinkos sutvarkymas, gali prireikti kur kas didesnės pinigų sumos. Galutinė bet kokių būsto renovavimo darbų kaina priklauso nuo reikiamų panaudoti medžiagų, laiko tarpo, per kurį yra atliekami darbai ir jų sudėtingumo. Norint tik šiek tiek atnaujinti pabodusį namų interjerą, gali pakakti naujų baldų įsigijimo, kurie kaip mat pagyvins bendrą interjero vaizdą. Nesant tikriems, kokie baldai geriausiai tiktų būsto atnaujinimui, visuomet galima kreiptis į profesionalius interjero dizainerius, kurie ne tik parinks kiekvienam kambariui labiausiai tinkančius baldus, bet ir jiems paskirs tinkamiausias būsto erdves. Specialistai rekomenduoja vaikų kambariui rinktis žaismingus, ryškių spalvų baldus, o darbo, miegamojo ar svetainės kambariams – modernaus arba klasikinio stiliaus medžio masyvo baldus. Šie pasižymi ilgaamžiškumu, kokybiškumu bei patvarumu.

Siekiant atlikti kapitalinį buto ar nuosavo namo remontą, gali prireikti ne tik jau minėtų langų, durų keitimo darbų, bet ir kreiptis dėl tinkavimo, sienų dažymo, plytelių klijavimo ir panašių paslaugų atlikimo. Nauji šviestuvai, baldai ir jų perstatymas, kiliminė danga ir kiti aspektai gali iš esmės pakeisti nuosavo būsto interjerą. Praktiški, funkcionalūs ir profesionaliai parinkti baldai namams suteikia jaukumo, savitumo, išskirtinumo ir be jokios abejonės sukuria atnaujinto būsto įvaizdį. Taigi, jei planuojama atlikti namų remontą ar kitaip atnaujinti nuosavą būstą, pirmiausia, rekomenduojama paskaičiuoti, kiek išlaidų šie procesai pareikalaus ir įvertinti asmenines skolinimosi galimybes. Taip pat kreipiantis dėl paskolos būtina gerai išanalizuoti finansavimo sutarties sąlygas, atkreipti dėmesį į metinę palūkanų normą, įmokų sumą. Esant palankiai finansinei situacijai, gaunamoms stabilioms pajamoms ir turint galimybę be galvos skausmo grąžinti būsimą įsiskolinimą, paskola namų remontui įgyvendins atsinaujinusių ir pasikeitusių namų idėją.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose

Naujausi straipsniai