Pasklidus kalboms apie Caros Delevingne ir Ashley Benson vestuves, pora pasidarė vienodas tatuiruotes

Cara Delevigne ir Ashley Benson
Šaltinis: Žmonės
AA

Modelis Cara Delevingne (26) patvirtino susitikinėjanti su aktore Ashley Benson (29). Užsienio spauda net citavo šaltinius, tvirtinančius, kad prieš mėnesį pora slapta susituokė Las Vegase, o visai neseniai pastebėjo ir vienodas tatuiruotes, kurias merginos pasidarė toje pačioje vietoje.

Aktorė Ashley Benson po kairiąja ranka išsitatuiravo mylimosios inicialus „CD“, o po Caros kairiąja ranka, toje pačioje vietoje, pastebėta ištatuiruotė raidė „A“.

Per „TrevorLIVE Gala“ vakarą atsiimdama Herojės apdovanojimą Cara dėkojo mylimajai už tai, kad parodė jai tikrąją meilę ir išmokė mylėti save (vakaro rengėja, „The Trevor Project“ organizacija, rūpinasi savižudybių prevencija tarp LGBTQ jaunimo.)

Netrūko ir netiesioginių įrodymų – karštas bučinys instagramo vaizdo klipe, jausmingos nuotraukos ir beatodairiški meilės žingsniai. Pavyzdžiui, 29-ojo Ashley gimtadienio proga Cara išnuomojo... Londono gamtos istorijos muziejų. Didžiajame vestibiulyje buvo pastatyta jauki dvigulė lova, ją supo žvakės ir pora praleido fantasmagorišką naktį tarp dinozaurų griaučių.

Cara Delevigne/Vida Press nuotr.

Į „TrevorLIVE Gala“ vakarą „Cipriani Wall Street“ restorane kaip visada madinga ir stilinga pora atvyko atskirai, bet salėje moterys šypsojosi viena kitai, o po Caros žodžių abejonių nebeliko. Ji net pavadino mylimąją švelnia mažybine pravarde Sprinkle – Šlakeliu...

Laikas parodys, kas išeis iš pastarojo ryšio, tačiau vokiečių leidinys „Gala“ rašo apie tylias ir slaptas vestuves Las Vegaso mažojoje koplyčioje. Apie ceremoniją prabilo koplyčios šeimininkas Michaelas Kelly ir pateikė net svečių sąrašą, kuriame figūruoja tokios garsenybės kaip Charlize Theron, Nickas Jonas, Sophie Turner ir Joe Jonas, patys neseniai ten prisiekę amžiną laimę.

Cara Delevigne/Vida Press nuotr.

Ceremonijai, kaip ir dera, vadovavo Elvio Presley antrininkas, abi nuotakos vilkėjo juodai, Benson avėjo aukštakulnius ir rankoje laikė puokštę. Paskui visi fotografavosi ir išvažiavo rožiniu kadilaku.

Tiesa, pora neturėjo leidimo tuoktis (jau kuris laikas net Las Vegase valdo biurokratai) ir ceremonija buvo simbolinė. Tačiau, pasak Kelly, abi nuotakos buvo nusiteikusios labai rimtai. Dar vienas žingsnis, patvirtinantis tokį rimtumą, – sprendimas apsigyventi drauge. Sakoma, Ashley pardavė namą Los Andžele ir persikraustė pas Carą.

Skaitykite daugiau