Pasklido kalbos apie Liuminatos ir Gedvydo Vainauskų santuoką galimai ištikusią krizę

Gedvydas Vainauskas su žmona Liuminata / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-12 16:31
Antradienį pasklido gandas apie tariamą „Lietuvos ryto“ vyr. redaktoriaus Gedvydo Vainausko ir jo žmonos, žurnalo „Stilius“ vyr. redaktorės Liuminatos Vainauskienės santuokos krizę.

15min susisiekus su Liuminata Vainauskiene, ji minėtų kalbų portalui nepatvirtino.

„Gandų apie skyrybas netvirtinu. O jei rasite teismo tvarkaraščiuose, tada galite rašyti (kad skiriamės – red. past.)“, – 15min sakė ji.

Tiesa, ji neslėpė pastaruoju metu su vyru daug laiko praleidžianti atskirai. „Nes vaikas Vilniuje eina į darželį“, – 15min trumpai pridūrė Liuminata.

Liuminata ir Gedvydas Vainauskai / „Fotobanko“ nuotr.
Liuminata ir Gedvydas Vainauskai / „Fotobanko“ nuotr.

Apie minėtus gandus pirmasis paskelbė delfi.lt. Portalui L.Vainauskienė komentavo, kad sutuoktiniams keli pastarieji metai buvo nelengvi.

„Pastarieji dveji metai buvo sunkūs ir dabar mes gyvename kitaip. Vyras gyvena Molėtuose, o mes su vaiku didžiąją savaitės dalį – Vilniuje“, – delfi.lt sakė Liuminata.

Susituokė Venecijoje 

Gedvydas Vainauskas ir 29 metais jaunesnė Liuminata susituokė 2014 m. rugsėjį Venecijoje. Tuo pat metu šiame Italijos mieste tuokėsi Holivudo garsenybė George‘as Clooney ir advokatė Amal Alamuddin, tad miestas knibždėte knibždėjo žurnalistų, pasirengusių nušviesti jų vestuves. 

Gedvydas Vainauskas ir Liuminata Mickutė / Info TV inf.
Gedvydas Vainauskas ir Liuminata Mickutė / Info TV inf.

AP naujienų agentūros korespondentai pastebėjo ir pakalbino jaunavedžius G.Vainauską ir L.Mickutę. Jis lietuvių poros pasiteiravo, kodėl tuoktuvėms pasirinko dieną, sutampančią su G.Clooney vestuvėmis.

„Man tai nerūpi, nes šiandien mano vestuvės, o ne Clooney“, – į kamerą šypsojosi Liuminata.

Užsienio žurnalistų atsitiktinai užklupti lietuviai atrodė laimingi ir švytintys. Paprašyti savo jausmus vainikuoti bučiniu, jie prieš kamerą nesikuklino ir trumpam susilietė lūpomis.

Nuotaka vilkėjo kuklią, dailią baltą suknelę, jaunikis – šventinį kostiumą.

Po to, kai žinia apie jųdviejų vestuves pasiekė Lietuvą, L.Mickutė savo „Facebook“ profilyje parašė: „Buvo slapta, baigėsi tiesioginiu eteriu San Marko aikštėje trims milijonams Italijos RAI televizijos žiūrovų, interviu AP ir dar velnias žino kiek TV, fotografų ir panašiai“.

2019 m. rugpjūtį Liuminata ir Gedvydas Vainauskai susilaukė sūnaus.

Naujausi straipsniai