Mirus Margaret Thatcher, gerbėjų užuojautos užplūdo Geležinę Ledi suvaidinusios Meryl Streep „Twitter“ paskyrą

Margaret Thatcher (kairėje) ir Meryl Streep / „Scanpix“ nuotr. ir filmo „Geležinė ledi“ stopkadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienį nuo insulto mirė Margaret Thatcher (87), buvusi Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė, kurią biografiniame filme „Geležinė ledi“ įkūnijo Holivudo aktorė Meryl Streep (63). Aktorė taip įtikinamai suvaidino geležine ledi vadinamą moterį, kad daugelis sutapatino ją su personažu, todėl šiandien M.Streep „Twitter“ paskyroje pasipylė gerbėjų užuojautos.

Gerbėjai nuoširdžiai užjautė aktorės šeimą dėl netekties ir negalėjo patikėti, kad ji išėjo anapilin. Žmonės.lt skaitytojams primena, kad filmas „Geležinė ledi“ ne tik laimėjo aktorei „Auksinio gaublio“ statulėlę, bet ir JAV Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimą – „Oskarą“.

Didžiosios Britanijos premjerės Margaret Thatcher gyvenimo akimirkos (15 nuotr.)
+9

Daugiausia nominacijų apdovanojimų istorijoje per savo karjerą pelniusi aktorė prisipažino, kad vienas sudėtingiausių dalykų vaidinant buvusią Didžiosios Britanijos premjerę, buvo kone visą laiką stovėti. „Neabejoju, kad premjerams reikia masažuotojų paslaugų. Buvo labai sunku išstovėti tokį ilgą laiką. Net būdama vyresnė ji taip išriesdavo stuburą. Vaidindama ją aš neapsiėjau be masažo“, – pasakojo daugkartinė „Oskaro“ nominantė.

M.Streep pridūrė atlikusi daug namų darbų – klausiusi viešų M.Thatcher kalbų ir stebėjusi jų įrašus. „Mėginau kalbėti kartu su ja. Net po aktorystės mokyklos tai nebuvo lengva, mat jos kalba labai įtikinama ir išskirtinė savo kvėpavimu“, – apie darbo subtilybes pasakojo aktorė.

Skaitykite daugiau