Paskelbtos „Žmonės 2019“ apdovanojimų nominacijos: kviečiame rinkti mylimiausią metų žmogų

„Žmonės 2019” apdovanojimų užkulisiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-29 09:50
Ryškiausi metų apdovanojimai „Žmonės 2019” šiemet keičia ne tik koncepciją, bet ir nominacijas. Neeilinis apdovanojimų scenos duetas – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Edmundas Jakilaitis – įsitikinęs, kad atėjo laikas akcentuoti žmonių nuopelnus visai visuomenei, o ne vien stumdyti statulėles pramogų pasaulio spintoje. Laikas įvertinti tuos, kurie keičia realybę, visuomenės požiūrį, tautos raidą, kurie kuria išskirtinius gyvenimo reiškinius.

Pasikeitusi „Žmonės 2019” apdovanojimų koncepcija pakeis ir balsavimo principą. Šį kartą nugalėtojus rinks ne tik portalo Žmonės.lt skaitytojai bei LNK televizijos žiūrovai, bet ir komisija, kurioje – savo darbais ir pasiekimais į istoriją jau įėjusios asmenybės, atstovaujančios kiekvienai nominacijos kategorijai.

Nugalėtojai bus renkami aštuoniose skirtingose kategorijose: „Mylimiausias žmogus“, kurį rinks tik skaitytojai ir žiūrovai, „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei „Metų žmogus“ – nominacija, tapsianti vakaro kulminacija.

Apdovanojimai „Žmonės 2019“ garsiai kalbės apie tuos, kurie savo darbais, idėjomis bei iniciatyvomis keičia šalį ir visuomenę. Renginio metu bus pagerbti žmonės, kurie garsūs ne tik savo asmeniniais pasiekimais, bet ir tuo, kad griauna įsigalėjusius stereotipus, skatina diskusiją ir pažangą, daro visuomenę geresnę.

Siūlykite mylimiausią žmogų

Žmogus, kuris šiais metais sukėlė daugiausia simpatijų jums: kas jis? Iki gruodžio 12 dienos apdovanojimams „Žmonės 2019“ siūlykite visuomenėje gerai žinomą žmogų, kuris šiais metais nusipelnė daugiausia simpatijų. Rašyti savo siūlymus galite čia.

Iš pasiūlytų pretendentų bus sudarytas trumpasis (galutinis) Mylimiausio žmogaus nominantų sąrašas. Balsuoti ir išrinkti mylimiausią žmogų galėsite nuo gruodžio 13 d. 

Visus „Žmonės 2019“ nominantus ir balsavimo pradžią skelbsime gruodžio 6 d.

Apdovanojimų
partneriai:

Temos:

ŽMONĖS 2019

Naujausi straipsniai