Paskelbtos dar penkios grupės, kurios koncertuos „Galapaguose“

„Colours of Bubbles“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-10 09:37
Rugpjūčio 1-2 dienomis Zaraso saloje vyks kokybiškos muzikos ir pašėlusių pramogų festivalis „Galapagai“. Jame gerą nuotaiką kurs įvairiausių muzikinių žanrų atlikėjai. Štai šiandien, antradienį, organizatoriai atskleidžia dar penkias, festivalio scenose pasirodysiančias grupes.

„Galapaguose“ šėlti galės nuo indie roko iki elektroninės muzikos gerbėjų. Festivalio erdvėse muzikos garsais visų ausis glostys: „Baltasis kiras“, „Garbanotas bosistas“, „ Beissoul & Einius “, „Karma“ ir „Colours of Bubbles“.

Pirmą kartą festivalio scenoje pasirodys indie-folk-roko grupė „Baltasis Kiras“. Grupės gerbėjai žino, kad jų muzika – persmelkta lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio. 

Vilniuje gyvenantys ir rokenrolą mylintys, „Baltojo Kiro“ nariai iš tiesų yra grupę suburti panūdę draugai. Kaip patys sako, muzika gimsta galvojant apie svarbius žmones ar reiškinius. Būtent taip dienos šviesą išvysta „Baltojo kiro“ dainos.

Šį pavasarį grupė pristatė albumą „Amerika“. Jame skambančios dainos – tai lietuviškas amerikietiškos dūšios išveržimas ir priešpastatymas visoms pasaulio kvailystėms atminti. „Galapagų“ scenoje jie ir pasirodys su naujo albumo programa.

Taip pat pirmą kartą „Galapagų“ scenoje koncertuos ir elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“. Šį projektą tandemas pristato kaip „energingų kūrėjų muzikinė jungtis, kurio stilių apibūdinti vienu žodžiu būtų labai sunku“.

Beissoul ir Einiaus muzikoje profesionaliai suvienijami skirtingi elektroninės muzikos motyvai. Tai, ką jie kuria, paprasčiausiai, yra kitokia elektroninė šokių muzika su itin stipriu Artūro Žabo vokalu.

2012 metais „Galapagų“ publiką šokdinę indie rokeriai „Colours of Bubbles“ sugrįš ir šiemet. Prieš aštuonerius metus, Šiauliuose susikūrusi grupė buvo įvertinta tiek savo gimtajame mieste, tiek ir nacionaliniu mastu bei pelnė ne vieną apdovanojimą.

Sugroję virš 200 koncertų ir šių metų kovą išleidę albumą „Inspired by a True Story“ rokerių penketas „Galapaguose“ pasirodys su nauja ir dar niekam negirdėta programa.

Grupės „Garbanotas bosistas“ nariai puikai pažįsta kiekvieną muzikalios „Galapagų“ valstybės kampelį. Jau nebe pirmą kartą šiame festivalyje pasirodysiantys vyrukai save pristato kaip „dvidešimt pirmo amžiaus Vilniuje užaugusius muzikantus, kurie groja, tarsi ką tik būtų atkeliavę iš 7-ojo dešimtmečio“.

Vudstoko festivalį primenantys pasirodymai ir nuoširdi muzikos kalba – „Garbanoto bosisto“ firminė etiketė. Matyt todėl, per penkis grupės gyvavymo metus, gerbėjų ratas smarkiai išsiplėtė.

Lietuviško roko sceną „Galapaguose“ kurstys akustinio roko grupė „Karma“. Mačiusieji grupės koncertus patvirtins, kad jie kupini aistringų išgyvenimų. 

„Karmos“ žavesys – akustinis skambesys, kuriamas smuiko ir akustinės gitaros. Čia pat šie garsai persipina su roko energija ir pulsavimu. Ši sintezė ir šiltas grupės bendravimas su publika neleis klausytojams likti abejingais „Karma“ skambesiui.

Be šių puikių grupių rugpjūčio 1-2 dienomis festivalyje „Galapagai“ taip pat pasirodys pasaulinę šlovę pelnę rokenrolistai „The Baseballs“ (DE), Supersci (SE), Leon Somov & Jazzu (LT), Mr. Woodnote (UK), Skamp (LT), Krambambulya (BY), Lemon Joy (LT), Liūdni Slibinai (LT), Jurga (LT), Pushaz (LT), Beissoul & Einius (LT), Tie Geresni (LT), Keymono (LT), Lilas & Innomine (LT),MC Mesijus (LT), Markas Palubenka (LT), Colours Of Bubbles (LT), Garbanotas Bosistas (LT), Digital Digital (EE), Baltasis Kiras (LT), Bez Bileta (BY), Karma (LT), Superskankers ft. Okym Riim (EE), Bonafide3000 (IL), Margaret LIVE (EE), Curlykills (EE) ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai