Paskelbtas rūmų sprendimas dėl D. Trumpo šeimos dalyvavimo karališkose vestuvėse

Princas Harry su mylimąja Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-13 16:09
Donaldas Trumpas ar Barackas Obama? Kurį JAV politiką princas Harry su Meghan Markle turėtų pasikviesti į savo vestuves gegužę? Šis klausimas kelis mėnesius nedavė ramybės britų karališkosios šeimos gerbėjams.

Klausimas opus, mat buvęs JAV prezidentas Barackas Obama ir princas Harry – puikūs bičiuliai, dirbę kartu prie „Invictus“ žaidynių (jose traumas patyrę kariai varžosi įvairiose sporto rungtyse). Vis dėlto karališkoji šeima juto politikų spaudimą elgtis diplomatiškai ir į šventę pakviesti dabartinį JAV prezidentą Donaldą Trumpą.

Vis dėlto Kensingtono rūmai pranešė, kad jaunavedžiai griauna tradicijas vestuves švęsti su pasaulio lyderiais – iškilmėse nepamatysite Donaldo Trumpo šeimos lygiai taip pat, kaip neišvysite ir Baracko Obamos su žmona Michelle. Į karališkąsias vestuves nuspręsta nekviesti politinių lyderių, todėl tuoktuvėse nedalyvaus ir Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May.

Iš viso į puotą buvo pakviesta 2 640 žmonių. Beveik pusė jų (1 200) yra eiliniai britai, uoliai dirbantys bendruomenės naudai. Karališkoji pora taip pat pakvietė 200 žmonių iš įvairių labdaros organizacijų, 100 mokinių iš dviejų Vindzoro mokyklų, 610 žmonių iš Vindzoro pilies iš Šv. Jurgio koplyčios bendruomenių, 530 kilmingųjų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai