Paskelbtas princo Harry ir Meghan Markle pageidavimas dėl vestuvinių dovanų

Princas Harry ir jo sužadėtinė Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-11 09:17
Gegužės 19-ąją visas pasaulis užgniaužęs kvapą stebės karališkąsias vestuves – aukso žiedus sumainys Jungtinės Karalystės princas Harry ir amerikiečių buvusi aktorė Meghan Markle. Skaičiuojant paskutines savaites iki iškilmių aiškėja daugiau šventės detalių.

Pavyzdžiui, kokių dovanų gali trokšti viską turinti pora? Jau žinoma, kad karalienė Elizabeth II jaunavedžius pasveikins įteikdama jiems tokią dovaną, kokią suteikti gali tik ji – padovanos škotišką titulą. Jis bus naudojamas, kai karališkoji pora viešės Škotijoje. Kaip tiksliai vadinsis princas Harry su Meghan Markle, paaiškės tik po vestuvių.

O kol kas sužadėtiniai prašo nesiųsti jiems dovanų – jas princas Harry ir Meghan Markle ragina iškeisti į auką pasirinktai labdaros organizacijai.

Pora išsirinko septynias labdaros organizacijas, atspindinčias įvairias problemas, kurioms jie nėra abejingi:

1. CHIVA (Vaikų ŽIV asociacija)

Ši labdaros organizacija remia vaikus, nešiojančius ŽIV virusą, ir jų šeimas visoje Didžiojoje Britanijoje bei Airijoje. Savo motinos princesės Dianos pėdomis pasekęs princas Harry ne kartą atkreipė dėmesį į ŽIV problemos mastą, ragino žmones pasidaryti testus dėl ŽIV. Jis pats šį testą atliko viešai.

2. „Crisis“

Tai nacionalinė labdaros organizacija, besirūpinanti benamiais Jungtinėje Karalystėje. Ji ne tik suteikia pastogę, bet ir padeda žmonėms atsistoti ant kojų, susikurti naujus gyvenimus.

3. „Myna Mahila Foundation“

Mumbajuje (Indija) veikianti organizacija kovoja už moterų teises, padeda jaunoms moterims įgyti pasitikėjimo savimi, įsitvirtinti profesinėje srityje. „Keliaudama po Delį ir Mumbajų susitikau su mergaitėmis ir moterimis, kurias varžo tebeegzistuojančios stigmos dėl menstruacijų. Kelionės metu aiškinausi, kaip tai paveikia jų išsilavinimą. Daug mergaičių pasakojo, kad menstruacijų metu joms gėda eiti į mokyklą, jos vis dar naudoja audeklus vietoje įklotų, negali sportuoti. Dėl to merginos dažnai būna išmetamos iš mokyklų“, – apie savo kelionę į Indiją prieš metus pasakojo Meghan Markle.

4. „Scotty’s Little Soldiers“

Ši labdaros organizacija rūpinasi vaikais, kurių bent vienas tėvų žuvo karinės tarnybos metu. Didžiosios Britanijos karinės pajėgose tarnavęs princas Harry visuomet rėmė karo veteranus, jų šeimas.

5. „StreetGames“

Dar sausį princas Harry su Meghan Markle apsilankė „StreetGames“ būstinėje, kur bendravo su mažaisiais bendruomenės nariais. Ši labdaros organizacija pasitelkia sportą, kad paragintų žmones gyventi sveikiau, išmokytų siekti savo tikslų.

6. „Surfers Against Sewage“

Dėmesį aplinkosaugai karališkoji pora parodė pasirinkdama labdaros organizaciją „Surfers Against Sewage“ – ji saugo vandenynus, paplūdimius, laukine pajūrio gamta.

7. „The Wilderness Foundation“

Labdaros organizacija padeda rizikos grupėms priklausantiems paaugliams, supažindindama juos su laukine gamta, rengdama ekskursijas į gamtą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai