Paskelbtas dešimties seksualiausių 2011 metų įžymių moterų nuotraukų sąrašas

Iš kairės: Katy Perry, Nicole Scherzinger ir Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-03 22:48
2011-ieji buvo turtingi įspūdingų nuotraukų, kuriose savo dalių kūną demonstravo muzikos, kino ir kitų pramogų pasaulio garsenybės. Portalas thesun.co.uk atrinko dešimt pačių seksualiausių nuotraukų, kuriose garsenybės nepabijojo apsinuoginti.

Visas seksualiausias 2011 metų nuotraukas galite išvysti čia.

Dešimtuką pradeda Didžiosios Britanijos apatinio trikotažo modelis Abbey Crouch. Gundantį, apnuogintą kūną demonstruojantis modelis reklaminėje nuotraukoje vilki juodus apatinius – sunku net įtarti, kad neseniai Abbey savo sutuoktiniui Peteriui pagimdė pirmąjį vaiką.

Labiausiai gundančių merginų sąraše atsidūrė ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sesuo Pippa. Ji tapo vienu svarbiausių apkalbų objektų per karališkąsias vestuves – visi aptarinėjo jos nepriekaištingą figūrą, mylimuosius, aprangą...

Kadras iš „Youtube“
Kadras iš „Youtube“

Manekenė Kate Moss niekada nesiskundė drovumu – modelis dažnai pasirodydavo fotosesijose visiškai nuoga. Ne išimtis ir 2011 metų pabaigoje pasirodžiusi „Pirelli“ fotosesija. Nespalvotomis nuotraukomis podiumo veteranė įrodė, kad santuoka su gitaristu Jamie Hince'u jos nepavertė santūria moterimi.

Buvusi grupės „Pussycat Dolls“ žvaigždė Nicole Scherzinger per praėjusius metus patyrė tiek pakilimų (ji tapo talentų šou „X Factor“ teisėja), tiek ir nuosmukių (išsiskyrė su mylimuoju lenktynininku  Lewisu Hamiltonu), tačiau vienas dalykas kol kas nesikeičia – Nicole vis dar žavinga ir patraukli.

Tiesos dėlei reikėtų pasakyti, kad pernai dainininkė Rihanna daugiau laiko praleido pusnuogė, nei apsirengusi. Jos sceniniai kostiumai tampa vis drąsesni, atviresni, fotosesijos – vis drastiškesnės.  Thesun.co.uk pateikia fotografiją, kurioje atlikėja įamžinta prisidengusi viso labo... spygliuota viela.

Kadras iš „Youtube“
Kadras iš „Youtube“

Britų modelis ir aktorė Rosie Huntington-Whiteley nėra pati įspūdingiausia „Victoria Secret“ manekenė. Ši mergina nėra ir įspūdinga aktorė – jos debiutas filme „Transformeriai 3“ buvo sukritikuotas. Tačiau niekas negali paneigti, kad erotinėse fotosesijose Rosie atrodo tiesiog pritrenkiančiai.

Aktorei Jennifer Aniston atsidurti šiame sąraše pavyko dėl vaidmens filme „Horrible Bosses“, kuriame ji vaidina odontologę. Viename filmo kadrų Jennifer už stalo sėdi apnuoginta krūtine – neabejojama, kad šios scenos metu žiūrovai ne kartą spaus „stop“ mygtuką.

Su sutuoktiniu komiku Russellu Brandu besiskirianti dainininkė Katy Perry pernai ne kartą suteikė progos savo gerbėjams pasigrožėti savo kūnu. Net animacinio filmo „Smurfai“ premjeroje Katy atrodė gundančiai – trumputė balta suknelė paliko mažai vietos fantazijai.

Kadras iš „Youtube“
Kadras iš „Youtube“

Priešpaskutinėje sąrašo vietoje atsidūrė iš Izraelio kilusi gražuolė Bar Rafaeli. Manekenė pateiktoje nuotraukoje demonstruoja  apatinio trikotažo firmos „Agua Bendita“ bikinį.

Įspūdingu biustu galinti pasigirti gražuolė, modelis Imogen Thomas į žiniasklaidos akiratį pateko po paviešinto romano su futbolininku Ryanu Giggsu. Didelio visuomenės dėmesio sulaukianti gražuolė nevengia dalyvauti ir itin „sultingose“ fotosesijose.

15min.lt

Naujausi straipsniai