Paskelbta seksualiausia 2017 metų moteris

Hailey Baldwin - seksualiausia 2017-ųjų moteris / Maxim žurnalo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-27 06:20
Autoritetingas žurnalas vyrams „Maxim” išrinko savo metų moterį. Modeliai Kendall Jenner, Bella Hadid?

Štai ir ne. „Maxim Hot 100“ reitinge pirmą vietą užėmė aktoriaus Aleco Baldwino dukterėčia, 20 metų modelis Hailey Baldwin. Ji paskelbta 2017 metų seksualiausia moterimi.

Hailey Baldwin - ant žurnalo"Maxim" viršelio
Hailey Baldwin - ant žurnalo"Maxim" viršelio

Ta proga išleistas specialus „Maxim“ numeris, o Hailey Baldwin papuošė žurnalo viršelį.

Seksualių moterų sąraše – ir seserys Gigi bei Bella Hadid, aktorės Margot Robbie, Zoe Kravitz, Alicia Vikander.

Seksualiausiųjų – ne „Maxim“ žurnalo – sąraše puikavosi ir lietuvė modelis Edita Vilkevičiūtė.

„Maxim“ redaktoriai savo šiųmetį pasirinkimą aiškina tuo, kad juos žavi Hailey Baldwin gebėjimas erzinti ir provokuoti. Pavyzdžiui, nuskambėjo jos ryšys su dainininku Justinu Bieberiu, nesvarbu, kad tai buvo tik viešųjų ryšių akcija. Socialinėse paskyrose Hailey Baldwin mėgsta išsišokti. Pavyzdžiui, kartą ji parašė: „Taip, aš nėščia! Nuo Kendall Jenner“.

„Maxim” rinkimuose justi ironijos prieskonis. Seksualiausia buvo paskelbta biseksualumo neslepianti modelis Stella Maxwell, išsišokėlė Miley Cyrus, su pasauliu konfliktuojanti Lindsay Lohan.

Moterims, kurių grožis ir seksualumas – tarsi neginčijama konstanta, pirmos vietos niekada nebuvo skirtos. Tai modelis Bar Refaeli, aktorės Mila Kunis, Angelina Jolie, Penelope Cruz, Scarlett Johansson.

Į tokius rinkimus verta žiūrėti su humoro doze. Tačiau mokslininkai nardė seksualumo sferoje – jie nustatė ryšį tarp moters kūno ir to, koks jis patrauklus vyrams.

Apklausų rezultatai rodo, kad dauguma vyrų pirmenybę teikia moterims, kurių kūno masės indeksas yra 22,8 – 24,8. Pagal lentelę skaičiuoti paliekama specialistams, o paprastai tariant – tai maždaug 165 cm ūgio ir 65 kilogramus sverianti moteris. Ką gi, vieną kitą kilogramą neva viršsvorio turinčios moterys gali būti ramios – eksperimentų metu vyrai daugiausia rinkosi tokias.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai