Paskalos, kad tarp Meghan Markle ir Kate Middleton perbėgo juoda katė gerokai perdėtos

Kate Middleton ir Meghan Markle / Vidapress nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-01 14:58
Kalėdas britų karališkoji šeima sutiko kartu pas senelę karalienę, Sandringame. Atrodo, kad paskalos apie princo Harry (34) ir jo žmonos Sasekso hercogienės Meghan (37) nesantaiką su Kembridžo hercogų pora – gerokai perdėtos.

Žinoma, nei gandais, nei šaltiniais negali tikėti iki galo – net karališkosios šeimos planai gali imti ir pasikeisti paskutinę akimirką. Faktas vienas: būsimieji tėvai Sasekso hercogai išties palieka ankštą kotedžą Kensingtono rūmuose, dar vadinamuose karališkuoju bendrabučiu, kur gyveno po vestuvių ir kurį laiką prieš jas. Harry ir Meghan kraustosi į Vindzorą, Frogmoro kotedžą, kuriame yra dešimt miegamųjų, vaikų kambarys, sporto salė ir kiti baigiamo remontuoti karališkojo nekilnojamojo turto pranašumai.

Kensingtone jie teturėjo du miegamuosius (galima palyginti – brolio šeima įsikūrusi dvidešimtyje kambarių), o turint omeny 2019 metų pavasarį gimsiantį kūdikį ir žinią, kad Meghan mama Doria Ragland ketina dažnai lankyti dukrą, gal ir pas ją persikelti, sprendimas atrodo pagrįstas.

Paprasti atsakymai ir sausa informacija – jokia sensacija, todėl kone visą lapkritį viena po kitos buvo kuriamos versijos: broliai – princai Harry ir Williamas (36) – susipyko; jų žmonos susipyko ir apskritai Kembridžo hercogienė Catherine (36) nekenčia Meghan nuo pat vestuvių dienos, o gal net ir seniau; žmonos susikivirčijo ir supykdė brolius, kurie iki šiol buvo neatskiriami. Pridėkite dar smulkesnes fantazijas ar neįrodomas prielaidas, esą Meghan dar prieš vestuves rodė kaprizus pačiai Jos Didenybei ir reikalavo kitos tiaros su smaragdais, o ne tos, kuri jai buvo pasiūlyta, pravirkdė Kembridžo hercogienę, nuolat šokdina aptarnaujantį personalą, ir siunčia padėjėjams nurodymus net penktą ryto. O princas Harry bet kokiomis aplinkybėmis palaiko mylimą moterį – cituojama neva jo frazė: „Ko Meghan nori, Meghan gauna.“

Patys atkakliausi sąmokslo teorijų kūrėjai net teigia, kad Meghan... dėvi prisegamą pilvą ir imituoja nėštumą! O kai ateis laikas, publikai bus pristatytas surogatinės motinos kūdikis – būtent dėl to Sasekso hercogai ir kraustosi į atokų Vindzorą, o Meghan nusprendė gimdyti namuose.

Teisybės dėlei Kembridžo hercogienė irgi davė peno paskalų kūrėjams – pastaruoju metu ji varžosi su konkurente... apdarais. Meghan ima prabanga ir dizainerių kūriniais, Catherine atkakliai demonstruoja mergaitišką figūrą ir lenda į išaugtinius sijonus bei sukneles, kurias nešiojo iki nėštumų ir gimdymų. Rezultatas ne visada geras, kartais atvirai apgailėtinas, ir tada visi klausia, kas nutiko hercogienei ar jos stilistui... O tądien, kai abi hercogienės pasirodė renginiuose panašios spalvos drabužiais, tabloidų autoriai turbūt užsidirbo savaitės atlyginimą.

Ką gi, britai mėgsta paskalas apie karališkąją šeimą ir atrodo, jog serialas „Catherine prieš Meghan“ darosi karštesnis nei ankstesnė istorija su Sasekso hercogienės giminaičiais – pernelyg plepiu tėvu ir seserimi bei broliu, bet kokia kaina norinčiais patekti į karališkąją šeimą ir pasišildyti dukters ir sesers šlovės spinduliuose. Jo nekomentavo oficialūs rūmų atstovai, o štai apie hercogienių konfliktą – prabilo. Ir, aišku, jį paneigė. Kaip ir prielaidą, kad Kalėdas abi jaunosios šeimos sutiks ne po vienu stogu, – kalbėta, kad Kembridžo hercogai švęs su hercogienės tėvais Berkšyre, o Sasekso – Sandringame su Jos Didenybe Elizabeth II (92), maloniai pakvietusia paviešėti ir Meghan mamą.

Naujausi straipsniai