Pasižvalgykime po užkulisius: dainininkė Paula ir režisierius Gytis Ivanauskas pristatys vaizdo klipą

Dainininkė Paula ir režisierius Gytis Ivanauskas pristatys vaizdo klipą
Šaltinis: Žmonės
AA

Visai neseniai sostinės publikai pristačiusi debiutinį savo albumą „Body Talk“, atlikėja Paula Valentaitė nežada sustoti. Jau artėjantį pirmadienį jauna atlikėja pristatys ir pirmojo singlo vaizdo klipą, prie kurio kūrybos prisidėjo ir talentingasis režisierius Gytis Ivanauskas.

Kūriniui „Body Talk“ skirtą vaizdo klipą Paula kartu su komanda įamžino Vilniuje įsikūrusiame VGTU „LinkMenų fabrike“.

„Aš labai džiaugiuosi, kad VGTU „LinkMenų fabrikas“ mus taip noriai įsileido ir kartu su Gyčiu galėjome čia išsilaisvinti ir jaustis tiesiog savimi. O visa tai įamžinome ir su kamera. Labai nekantrauju sulaukti pirmadienio ir pagaliau išleisti į dienos šviesą tai, ką sukūrėme”, – džiaugsmo neslepia dainininkė.

Dainininkė Paula ir režisierius Gytis Ivanauskas pristatys vaizdo klipą

Prie vaizdo klipo kūrybos dirbo ir žinomas kinemotografas Petras Skukauskas, įamžinęs ne vieną dėmesį prikaustantį darbą.

„Body Talk” arba kitaip „kūno kalba” – pati daina padiktavo klipo idėją. Manau, kad tai nemažai pasako, ko galima tikėtis! Ši daina gimė visai netikėtai ir man ji asocijuojasi su laisvumu, lengvumu, kurį perteikėme ir vaizduose”, – teigia Paula.

Pirmojo singlo iš debiutinio Paulos albumo „Body Talk” vaizdo klipas bus pristatytas jau šį penktadienį. Tuo tarpu kviečiame pasižvalgyti po filmavimo užkulisius:

Paulos Valentaitės vaizdo klipo filmavimo užkulisiai (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau