„Pasiutusių šunų“ premjeroje Monika Šalčiūtė aplinkinius gąsdino zombišku grimu

Monika Šalčiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-31 21:51
Penktadienio vakarą kino centre „Forum Cinemas Vingis“ vyko naujo TV3 projekto „Pasiutę šunys“ premjera. Helovino vakarą išvysti premjeros į kino teatrą atskubėjo būrys žinomų žmonių, dalis jų čia jie pasirodė heloviniškai pasipuošę.

Kino teatre penktadienį pristatytas brangiausiu visų laikų realybės šou vadinamas projektas „Pasiutę šunys“, kurio kaina, anot kūrėjų, viršija net 2 milijonus litų. Pamatyti pirmosios laidos serijos suskubo būrys esamų ir būsimų TV3 televizijos veidų: Greta Lebedeva su Aleksandru Kazakevičiumi, Marius Gaižauskas su Jolanta Leonavičiūte, Vlada Musvydaitė, Mindaugas Rainys, Ingrida Kazlauskaitė ir kiti. 

Garsenybės premjerą stebėjo nusiteikusios heloviniškai: dalis jų puikavosi profesionalų kurtais šventiniais grimais, kiti pasirūpino ir kostiumais.

Pasidavusi Helovino nuotaikai su ryškiu zombio grimu atvyko ir Monika Šalčiūtė, paaukojusi savo veido grožį.

„Pasiutę šunys“ tai siaubo realybės šou apie didžiausias žmogaus baimes. Piktų dvasių apsėstame Lietuvos miške su jomis kaskart susidurs trys siaubo istorijos dalyviai (geriausi draugai arba labai artimi žmonės). Iki ten atsirasdami jie nežinojo nieko: nei kur yra vežami užrištomis akimis, nei kas jų laukia. Visi jie norėjo laimėti apvalią sumą pinigų (10 000 eurų, arba 34,5 tūkst. litų). Trokšdami prizo ir vykdydami specialiai jiems parengtas užduotis, dalyviai patyrė išgyvenimų, kurie juos persekios labai ilgai.

Svarbiausias šio šou epizodas – bėgimas nuo gaujos įsiutusių šunų. Tai situacija, kurios baigtis priklauso nuo dalyvių psichologinio ir fizinio pasirengimo. Ne visiems pavyko išnešti sveiką kailį iš apleisto lietuviško miško...

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Pasiutę šunys“ – tarptautinio SONY kompanijos formato projektas. Prodiuseris M.Rainys džiaugiasi, kad Lietuva tapo vos penktąja šalimi pasaulyje, kuri įsigijo teisę kurti šio visiškai naujo žanro šou. Šitokiu siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ kol kas galėjo džiaugtis tik Amerikos, Didžiosios Britanijos, Švedijos ir Danijos žiūrovai.

„Pasiutusių šunų“ epizodai Lietuvoje buvo kuriami ne tik mūsų šalies žiūrovams, bet ir danų bei švedų televizijoms. „Tarptautinis darbas su Skandinavijos šalimis leido išgryninti idėją ir kilstelėti televizijos projektų suvokimą į naują lygmenį“, – pasakoja M.Rainys. Pasak jo, „Pasiutę šunys“ peržengia visas iki šiol buvusių televizijos projektų ribas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai