Pasitikrinkite: 5 požymiai, kad jis ketina jus vesti

Vestuvinė suknelė / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-02 19:00
Kaip žinoti, kad vaikinas, su kuriuo susitikinėjate, ateityje galėtų tapti šiuo tuo daugiau, tarkime, jūsų sutuoktiniu? Tai galima nuspręsti iš jo elgesio ir bendravimo su jumis.

Pateikiame jums tinklalapyje thoughtcatalog.com išvardytus 5 pagrindinius skirtumus tarp vaikino, su kuriuo susitikinėjate, ir to, su kuriuo kada nors galbūt susituoksite. Peržvelkite ir įvertinkite, kaip skiriasi santuokai ir tik santykiams pasiruošusio vaikino mąstymas ir jūsų vertinimas.

1 požymis

Vaikinas, su kuriuo susitikinėjate – visuomet galvoja, ką jūs jam galite pasiūlyti. Jis jus myli, nes jūs jam suteikiate didžiają savo laiko dalį ir visą savo dėmesį. Jis jus laiko patrauklia moterimi, su kuria sieja bendri pomėgiai ir interesai. Vaikinas tikisi, kad jam puikiai tinkate.

Vaikinas, su kuriuo susituoksite – visuomet galvoja, ką jis gali pasiūlyti jums. Jis myli jus tokią, kokia esate, jis vertina visus jūsų trūkumus ir keistą humoro jausmą, jis nuolat jumis domisi ir visuomet puikiai atsimena, ką jam apie save esate pasakojusi. Toks vaikinas tikisi, kad bus geras vyras jums.

2 požymis

Vaikinas, su kuriuo susitikinėjate – greitai tampa pavydus, kai jus supa kiti vyrai. Jis lengvai supyksta ir tai neretai gali virsti užsitęsusiu, rimtu barniu. Jis savinasi visą jūsų laiką. Ir nors kartais tai gali pasirodyti išties miela, galiausiai tai pradeda gerokai erzinti.

Vaikinas, su kuriuo susituoksite – visiškai jumis pasitiki. Visų pirma, jis bando jus suprasti, o tik tada išsako savo nuomonę. Jis visuomet jums palieka erdvės, kai jos jums reikia. Jis visuomet pasiruošęs pasikalbėti apie santykius, kai atsiranda problemų, ir yra nepaprastai kantrus bei geranoriškas jūsų atžvilgiu.

3 požymis

Vaikinas, su kuriuo susitikinėjate – yra tas, dėl kurio kas rytą dažotės. Prieš susitikdama su šiuo vaikinu, prie veidrodžio praleidžiate kartais net keletą valandų – visa tai vien tam, kad jį sužavėtumėte. Jūs norite, kad jis jus laikytų patrauklia moterimi, ir tikitės, kad vakaro pabaigoje jis jus apdovanos bučiniu, įrodančiu, jog jis vis dar priklauso tik jums.

Vaikinas, su kuriuo susituoksite – yra tas, prie kurio nesibaiminate pasirodyti ir be makiažo. Jis nuolat sako, kad esate graži, nepriklausomai nuo to, ar jūsų veidą dengia storas makiažo sluoksnis, nes myli jis jus ne tik dėl grožio, o dėl šiltos širdies, dėl jūsų proto ar dėl geros sielos. Jums nereikia jo bučinių, kad jaustumėte jo meilę, tačiau jis vis tiek jus jais nuolat apdovanoja.

4 požymis

Vaikinas, su kuriuo susitikinėjate – paslaptingas. Jums patinka, kad jis tarytum dar neišspręstas galvosūkis, o jūs ir pati stengiatės neatskleisti visų kortų iš karto, kadangi bijote, jog galiausiai jūs vienas kitam tiesiog tapsite nebeįdomūs.

Vaikinas, su kuriuo susituoksite – jums visiškai pažįstamas. Būdama šalia jo, ir pati nusimetate visas paslapčių skraistes, nes žinote, kad su juo galite šnekėti absoliučiai apie bet ką. Ir nors kartais gali pasitaikyti akimirkų, kai jau nebeturite ką naujo pasakyti, tačiau jo kompanijoje vis tiek visuomet jaučiatės laiminga.

5 požymis

Vaikinas, su kuriuo susitikinėjate – yra tas, su kuriuo jums smagu. Ir esate jūs su juo, nes tiesiog jį mylite.

Vaikinas, su kuriuo jūs susituoksite – yra tas, su kuriuo jums smagu ir su kuriuo kartu galite ne tik juoktis, bet ir verkti, dalytis gyvenimo sunkumais ir visuomet pasišnekėti. Jūs jaučiate jam šiltus jausmus, kurie niekuomet neišgaruoja, nesvarbu, kokia išsekusi, nusiminusi ar visu gyvenimu nusivylusi esate. Jis puikiai supranta, kad meilė jums jam gali kainuoti daug paguodai skirto laiko ir energijos, tačiau jis niekuomet nuo to neišsisukinėja. Jis myli jus ne savanaudiška ar patogia meile, jis myli jus kantria, visa atiduodančia, nuolankia ir pasiaukojančia meile.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai