Pasitikite vasarą su naujuoju žurnalo „Ji“ numeriu!

Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-31 15:30
Mielosios, štai ir sulaukėme kalendorinės vasaros. Siūlome sužinoti, kokių malonių siurprizų birželis jums žada meilėje, karjeroje ir asmeniniame gyvenime.

Astrologė, dvasinio ugdymo centro „Udumbara“ vadovė Nijolė Gabija Wolmer sako, kad šį mėnesį kunkuliuos aistros, jausmai, trykšite energija. Taigi galite ramia širdimi ne tik krautis lagaminus ir vykti atostogauti, bet ir ruoštis aktyviai ar intelektinei veiklai. Nuo birželio 6 dienos Venera pereis į Jaučio ženklą, kuriame išbus visą mėnesį. Čia jos pozicija ypač stipri ir palanki. Taigi drąsiai galite tvarkyti finansinius reikalus. Seksis ir amatai, prekyba, tai taip pat puikus metas tiems, kurių darbas susijęs su grožio puoselėjimu. Ir, žinoma, šis laikas – idealus meilei... Plačiau skaitykite numerio temą „Birželio horoskopas“.

Turbūt nėra geresnio jausmo nei tas, kai svajonės virsta realybe. Tą puikiai žino du mažamečius vaikus Rusnę ir Faustą auginantys verslininkai, pradinių klasių mokyklos „Herojus“ įkūrėjai Dovilė ir Andrius Pelegrimai. Naujajame „Ji“ žurnalo numeryje kalbamės su jais apie gyvenimo tikslus ir didžiausią vertybę – šeimą. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Herojus – tai aš po 10 metų“.

Kam sako TAIP, o kam NE, šįkart teiraujamės vieno talentingiausių Lietuvos tenorų, dviejų vaikų tėčio Merūno Vitulskio. Atlikėjas sako, kad anksčiau turėjo dvi gyvenimo meiles – žmoną ir muziką, dabar prisidėjo ir du sūnūs. Jei smalsu pažinti atlikėją kitu kampu, sužinoti daugiau apie jo asmenybę, koks jis yra uždaręs namų duris, atsiverskite rubriką „Žmonės / taip ir ne“.

Jei pora turi vaikų iš pirmos santuokos, su buvusiu sutuoktiniu ir vyro nauja išrinktąja keliai susipins. Tai paprastai kelia įtampą ir eksžmonai, ir dabartinei mylimajai. Dėl ko labiausiai nerimaujama ir kaip išvengti bendravimo klaidų, pataria VšĮ „Bene esse“ psichologė Laura Bratikaitė straipsnyje „Dvi žmonos. Karas ar paliaubos?“.

Prieš penkiolika metų grožio rinkoje pasirodę dieninis ir naktinis kremai buvo tikra sensacija – viso pasaulio moterys pirko juos per daug nesigilindamos. Ir būtinai to paties gamintojo. Pasidomėjome, kokia situacija yra šiandien. Ar tikrai būtini abiejų rūšių kremai, skaitykite straipsnyje „Apie dieninį ir naktinį kremą“.

Kai kurios damos jau spėjo apsinuoginti ir apsidžiaugti pirmaisiais saulės spinduliais, kitos dar tik ruošiasi atostogoms pajūryje. O kad mėgautis vandens procedūromis būtų dar smagiau, siūlome išsirinkti gražų ir tobulai mums tinkantį maudymosi kostiumėlį. Patarimų rasite straipsnyje „Ruošiamės į paplūdimį“.

Norite turėti grakščią figūrą, žvaliai jaustis? Kasdien išeikite pasivaikščioti! Jei šalia namų nėra parko, žingsniuokite gatvėmis, o savaitgaliais važiuokite į mišką, prie upės... Svarbiausia – judėti!

Ar žinote, kad Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja kasdien nueiti 10 tūkst. žingsnių? Vakare žvilgtelėkite į išmanųjį telefoną ir pamatysite, kiek trūksta iki šio skaičiaus. O gal jau įsigijote žingsniamatį ir išsikėlėte tikslą nupėdinti būtent tiek? Šaunu, nesustokite! Plačiau apie vaikščiojimo naudą skaitykite straipsnį „Lengvu žingsniu“.

Prakaito žymės ant drabužių, kelis kartus per dieną keičiama apranga, dėmės ant baldų yra nuolatiniai padidėjusio prakaitavimo palydovai. Šie fiziniai nepatogumai ilgainiui sukelia psichologines problemas, žmogus nuolat jaučia baimę ir gėdą, įgyja kompleksų. Ar yra būdų sau padėti? Atsakymo ieškokite straipsnyje „Jei prakaitas upeliais žliaugia“.

Kai pamatote gražiai sužaliavusią veją „išdabintą“ kurmių išraustų žemės kauburėlių, nuotaika iškart sugenda. Dar pikčiau, kai rūpestingai prižiūrimas daržoves užpuola kurkliai. Kaip išvaikyti nekviestus daržo svečius ir apsaugoti derlių nuo kenkėjų, skaitykite straipsnį „Į kovą su daržo kenkėjais“.

Tegyvuoja makaronai! Nors nesame italai, šiam šūkiui, ko gero, daugelis pritartume. Dėl kelių priežasčių – makaronų patiekalai nebrangūs, greitai paruošiami, nekaloringi (jei neįpilame 0,5 l grietinėlės!) ir skanūs. Tad šįkart siūlome pasigaminti ir paskanauti įvairiai paruoštų makaronų (rubrika „VIRTUVĖ / skanu ir paprasta“).

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai