Pasitikite rudenį su naujuoju žurnalo „Ji“ numeriu

Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-30 15:56
Pirmąjį rudens mėnesį pradėkite su naujuoju žurnalo „Ji“ numeriu. Kiekvienas straipsnis įkvėps, padrąsins, padės sugrįžti į įprastą ritmą ar praplės akiratį. Linkime, mielosios, kiekvieną dieną atrasti ir pažinti ką nors nauja. Juk iš smulkmenų ir susideda gyvenimas...

Nepraleiskite numerio temos „Rugsėjo horoskopas“ – sužinosite, ką jums žada žvaigždės pirmąjį rudens mėnesį, kokios dienos palankiausios karjerai, naujiems darbams, meilei, tuoktuvėms ar garderobui atnaujinti...

Kaip visada jūsų laukia įdomūs pašnekovai. Šįkart rugsėjo pirmosios proga pakalbinome socialinių mokslų daktarę, darželių tinklo „Vaikystės sodas“ ir Karalienės Mortos mokyklų steigėją dr. Austėją Landsbergienę.

Šįkart rugsėjo pirmosios proga pakalbinome socialinių mokslų daktarę, darželių tinklo „Vaikystės sodas“ ir Karalienės Mortos mokyklų steigėją dr. Austėją Landsbergienę.

Keturias savo atžalas į mokslus išleidžianti viena garsiausių šalies edukologių mano, kad mūsų švietimo sistemai reikia esminių permainų. Kokių, sužinosite atsivertę interviu „Mokytojo profesija yra tarnystė“.

Kitas mūsų žurnalo svečias – drąsos ir entuziazmo nestokojantis automobilių sporto lenktynininkas Benediktas Vanagas. „Tikrai nėra taip, kad tiesiog ieškau didžiausių išbandymų planetoje. Kiekvienas savo srities profesionalas nuolatos tobulėja, o tobulėjant neišvengiamai kyla iššūkių kartelė“, – atvirauja pašnekovas. Plačiau skaitykite rubriką „Žmonės / taip ir ne“.

Dabar be išmaniojo telefono jau neįsivaizduojame kasdienybės. Šis įrenginys prilygsta kompiuteriui, nes dažnas telefonu mokame mokesčius, naudojamės elektroniniu paštu, atliekame kitas finansines operacijas. Ar apsaugota mūsų asmeninė informacija, sužinosite atsivertusios straipsnį „Kas vagia mūsų duomenis?“.

Ruošdami vaikus į mokyklą, tėveliai turėtų išsiaiškinti, kokia valstybės parama jiems priklauso. Klaidinga manyti, kad ją gauna tik nepasiturinčių šeimų atžalos. Yra ir tokių, kurios skiriamos nepriklausomai nuo finansinių galimybių. Apie tai – straipsnis „Mokiniams priklauso parama“.

Viskas, ko jums reikės rudenį, yra šypsena. Na, o kad atrodytumėte stilingai, priderinkite ją prie šį sezoną madingų akcentų. Rinktis tikrai yra iš ko – vienos detalės atkeliavusios iš praeities, kitos vejasi ateitį. Kokios jos? Apie tai skaitykite straipsnį „Pasitikime rudenį stilingos“.

Pastaruoju metu vis dažniau girdime kalbant apie tai, kad Visata gali išpildyti slapčiausius mūsų troškimus. Ar tikrai galime turėti viską, ko panorėsime? Tiesa ta, kad už šių paprastų žodžių slypi daug daugiau... Straipsnyje „Visata pildo keisčiausius norus“ sužinosite, kaip mūsų troškimai gali virsti realybe...

Turbūt pritarsite, kad vyrai rečiau verkia, vengia kalbėti apie jausmus, tačiau ir jie patiria stiprių emocijų. Skirtingai nei moterys, kurios emociškai sudėtingu metu ieško artumo ir dalijasi savo problemomis, vyrai dažniausiai užsisklendžia ir atsitraukia. Jeigu nekreipsime dėmesio į šiuos svarbius skirtumus, jie gali stipriai pakenkti santykiams. Plačiau skaitykite straipsnį „Ir stiprūs vyrai patiria stresą“.

Daugelis jau kurį laiką naudojamės išmaniaisiais telefonais. Patogūs ir universalūs prietaisai pakeitė mūsų gyvenimą. Ar žinojote, kad išmani gali būti ir virtuvės buitinė technika? Apie tai sužinosite atsivertusios straipsnį „Išmanieji virtuvės pagalbininkai“.

Na, o mėgstančioms gaminti, bet nenorinčioms gaišti daug laiko prie viryklės, šįkart siūlome išbandyti įvairių lietinių receptų: sau kiaušiniu ir kumpiu, krabų lazdelėmis... Pirštelius apsilaižysite (rubrika „VIRTUVĖ/skanu ir sotu“).

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai